:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İtiraf ediyorum banlandım Delikanli_Yurek
EndLess
Suna bı acıklık getıreLım..Bu ıs cok uzadı..

Ben senınLe msn de dalga gecmedım..Kı Msn me gozun aydın ıstedıgın oldu banlandım yazanda sendın bende sana babane bundan banlandıysan banlandın dedım...SmileSmileSmile:

Sende engeLLedın mı sıLLdın mı ne yaptın cıktın gıttın...Sımdıde gelmıs serserı benımLe dalgqa gectı dıyosun...DaLga gecsme emın ol bı daha foruma gırcek yuz bulmassı9n öLe bı haLe sokarım sneı ..Utancından kullanıcı adını bıle degıstırısın..SmileSmileSmile

Benı bura..Herkes tanıyor az cok..Benım herkese msn de kapım acık gelım sacma sapan seyLEr yazarsan sonucLArınada KatLanırsın..Hıc tanımadıgım bırıne bıle ıyılıkle yaklasıyosam..Sanada yaklasırım..Ama Bana ıyı yaklasırsan..
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Sende engeLLedın mı sıLLdın mı ne yaptın cıktın gıttın...Sımdıde gelmıs serserı benımLe dalgqa gectı dıyosun...DaLga gecsme emın ol bı daha foruma gırcek yuz bulmassı9n öLe bı haLe sokarım sneı ..Utancından kullanıcı adını bıle degıstırısın..SmileSmileSmile

Bak serseri son kez uyarıyorum sabrımın sınırlarını zorluyorsun bu kez konu açmaz morcivet geldiğinde özel mesaj ile bildiririm ya mesajını düzeltirsin yada sonuçlarına katlanırsın bu kez seni hiçbirşey kurtaramaz.O nedenle sözlerine dikkat et. bu soon ihtarım.
Ara
ÐŽeşaren
Sabrın sınırlarını zorlayacak bir neden göremiyorum açıkcası.

Bir kerede başka açıdan bakmaya denesen be Hüseyin Smile

Hic birşeyi kötü anlamda demek istemedi Kartal, ayrıca bu nedenden dolayı bir cok defa dediğim onu gibi banlayacak değiliz.

Neolurrrr rica ediyorum, uzatmasanız ?!
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Sevda Yürekli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sabrın sınırlarını zorlayacak bir neden göremiyorum açıkcası.

Bir kerede başka açıdan bakmaya denesen be Hüseyin Smile
Hic birşeyi kötü anlamda demek istemedi Kartal, ayrıca bu nedenden dolayı bir cok defa dediğim onu gibi banlayacak değiliz.

Neolurrrr rica ediyorum, uzatmasanız ?!

Abla bana foruma girecek yüzün kalmayacak demiicekti ben bunları morcivete bir bir anlatıcam yetti artık.Kendisi ne isterse söylesin artık morcivet veya leader ne yapar bilemem.
Ara
ÐŽeşaren
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Abla bana foruma girecek yüzün kalmayacak demiicekti ben bunları morcivete bir bir anlatıcam yetti artık.Kendisi ne isterse söylesin artık morcivet veya leader ne yapar bilemem.

Eğer seninle dalga gecmiş olsaydı, seni öyle bir hale sokardı ki; dedi!
Biraz daha dikkatli okusak ?!

Buda demek oluyor ki, seninle dalga geçmemiş.
Not: Dalga denizde geçer gul.gif

Eminim Mesut veya Tolga'da bunları sana söyler
Ara
BiRiciGim
sevda yürekli ben delikanli yürek adina sizden özür dillerim yanlis anlamis galiba biraz ve delikanli yürek bende birsey göremedim bu dalga gecmek degil..
sevda yürekli tesekürler tekrardanSmile

kallin saglicaklaSmile
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Ben özür dilyorum biraz sinirlerim bozuktu.
Ara
~uqqaLa~
anLamıyorum ya Big Grin vaLLa anLamıyorum :S
Ara
EndLess
~uqqaLa~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:anLamıyorum ya Big Grin vaLLa anLamıyorum :S

YAgmur anladıgın gun bana da anlatırmısımn
Big GrinBig GrinBig Grin

Bu arada yagmurdu dımı Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
~uqqaLa~
evet Big Grin anLatırımBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  itiraff EdiyorUM :) bEn oNu SeViYoRuMMM Shimariq_Shey 38 2,525 04-15-2022, Saat: 04:40 AM
Son Yorum: wildfang
  bi itiraf daha djseninim 6 444 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 430 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
  Itiraf Ediyorum djseninim 23 1,053 04-14-2022, Saat: 07:45 AM
  Hehehe İtiraf Ediyim Bari... ZeNiTH 32 1,275 04-14-2022, Saat: 03:17 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-23-2024, 06:40 PM