:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Itıraf Edıyorum..
(¯`•._ αѕιρяєη
tolga lutfen sende bide bizim tarafimizdan bak konuya hergun foruma giriyoruz ve en az 5 6 tane hasan in actigi sacma konularla karsilasioyoruz vallahi ozledim nurun pascahmin gulguzelinin firari abimin actigi cilegin actigi konulari forumun iki ay 3 ay onceki halini ozledim ya geliyorum ama bi tat alamiyorum sadece can askerim deil herkez actigi konulara paylasim yaptigi seylere dikkat etsin bence cunki biz burda faydali seyler alabilmeliyiz arti stres atmaya gelioruz ama ben strese giriyorum yemin ederim ya :S
Ara
EndLess
Bu ;Konuyu Elestırı amacLı acmıstım...

Eger Elestırılerı KAldırabılecek ..OlgunLuga sahıp Degılsenız..Kusura bakmayım burda tek bır yorum yapmamayı tercıh ederım...Burda 1 seney yakın bulunuyorum kımseye kıracak ve rencıde edıcek hıc bır olguda veya söyleyıste bulunmadım..Sadece Rahatsızlıgımı dıle getırdım...

Ben.. Can_ Askerım adLı uyenın yasına uyguın davranmadıgı OLgusunu bıraz Agır Bı DıLLE eLestırmıs oLAbıLırım..Emın OLun buan burda yapıLan yorumLArı gorunce Daha fazLA uzuLdum..

KısıSEL oLarak KLımseyLE Bır Sorunum OLmamakLa Beraber Kımsenın.. SorunuyLA ve Ya BasKA bır SorunuyLA Dalga Gecıcek..Dusuk SevıYesızLıge saHıp DegıLım.. InsaNLar benım Yuzume UzuLurse..Bne OnLardan daha FazLA uzULurum

BurDa Can AsKerımden.. Sebeb Oldugum Sorundan DoLayı Ozur Dılerım..SmileSmileSmile
Ara
piko
can eskerım bak ıyısın hossun ama bıraz abartmıssın anlasılan o yuzden bende katılıyorum bence sen bu konuları acmaktan vaz gec herkezın bır sevdıgı var ama onlar bole yapmıyo o yuzden yazma sende ole konular acma bırak hersey olacagına varır en dogrusuda bu arkadaslar senın gıtmen ıcın deyıl abarttıgından bahsedıyorlar..!
Ara
riukeen
kurala uygun olmayan konular açıldığında görevliler devreye girer nedir bu görünce çok şaşırdım ayıp yani....resmen ayıp
Ara
BiRiciGim
ya iyide davranisi filan sizi alakadar etmezki herkez istedi gibi davranir istedi gibi paylasimm yapar.
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Ben bu konu hakkında şunu söylemek istiyorum eğer ben bu konu yüzünden bunalıma girdim zaten kalp krizi geçirip hastaneye düşsem veyada ölsem bu sizin hoşunuza gidermi çok merak ediyorum zaten yeterince kalbimi sıkıştırdınız.
Ara
~uqqaLa~
yaa can_askerim bu kadar üstüne düşme Lütfen :S

saçmaLama insan her zaman eLeştiriye açık oLmaLı :S

taßi üstüne geLdik ama Sad kaLp krizi faLan da çok yani höh :S
Ara
*Asİ-yÜrEk*
uqqala sen benim zayıf bir kalbim olduğunun farkında değilsin galiba.
Ara
BiRiciGim
ablacim takma ellimizden acimaktan baska bise gelmez..
Ara
~uqqaLa~
nedense :pisik:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  itiraff EdiyorUM :) bEn oNu SeViYoRuMMM Shimariq_Shey 38 2,525 04-15-2022, Saat: 04:40 AM
Son Yorum: wildfang
  bi itiraf daha djseninim 6 444 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 430 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
  Itiraf Ediyorum djseninim 23 1,053 04-14-2022, Saat: 07:45 AM
  Hehehe İtiraf Ediyim Bari... ZeNiTH 32 1,275 04-14-2022, Saat: 03:17 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-23-2024, 07:07 PM