:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yönetime
ѕαкℓı@мѕı@η
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben San Hıc Ya,Lan SöLedım mı..? o zaman SınırLenmen Benım Yuzumeydı..TatLı bı sınırdı O..Ve Ben O sınırLı HaLını HaLa sevıyorum..SmileSmileSmile Ama bunu DegıL..SmileSmileSmile

Yok Yalan solemedin ki bende sana solemedim Wink neyse tmm DaLga gecio ztn ne sinirlencem onun için hIhhh
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yok Yalan solemedin ki bende sana solemedim Wink neyse tmm DaLga gecio ztn ne sinirlencem onun için hIhhh
.Ben Sana söledın. Dedım mı..? TatLım..( Sana Tatlım demem de..Bı sakınca varmı..TatLım..SmileSmileSmileSmile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:.Ben Sana söledın. Dedım mı..? TatLım..( Sana Tatlım demem de..Bı sakınca varmı..TatLım..SmileSmileSmileSmile

Demedin ama bende dedin demedim ki ztn yalan sölemedim die solemedin sen bana yalan onu ima ettim yani anlasilir yalan konusuldugu neyse yaa
Tatlim demendede bi sakinca goremiorm içinden geldigi gibi de sen Wink
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Demedin ama bende dedin demedim ki ztn yalan sölemedim die solemedin sen bana yalan onu ima ettim yani anlasilir yalan konusuldugu neyse yaa
Tatlim demendede bi sakinca goremiorm içinden geldigi gibi de sen Wink

Tamam..Ama su sondakı ıfadeyı bana Karsı KuLlanmassan sevınırım..SmileSmileSmileSmile Sankı ıstenmıyomusum gıbı bı hıs uyandırıyoır...SmileSmileSmile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Taam bida kullanmam yanLis anlama sen istenio(sun)
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Taam bida kullanmam yanLis anlama sen istenio(sun)

Sende Istenıyosun...SmileSmileSmileSmileSmile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Kafan Nasil sersim (topladin mi?)
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kafan Nasil sersim (topladin mi?)

Basım Agrıyor..Sadece...( ama DuzeLdım sayıLır..)
Ara
AfrâsyâB
can askerim konuyu komedi bölümüne açsaydın ??
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Nie bi haber vermion suzeldiyse ne konustuk biz ? :S
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sayın Yönetime. *Asİ-yÜrEk* 29 1,418 05-14-2008, Saat: 09:38 PM
Son Yorum: MaNeSiA

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-23-2024, 04:52 PM