:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pckopatıma ve ademime.........şok şok şok pckonun resmi sadece burdaa.....
moby
sımdı bı fıkrım var .. yukardan bı kac tanıdıga haber versek .. sen cıkıp A.B.D. baskanı olsan durducan mı? ... söz ver hemen arayayım ... yalnız beyaz saraydan gırerken bush a bısı deme savas cıkaracak yer arıyor adam ...Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Qetesh
PaSCHaM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tmmm Tmm Pckopatı Kızdırmak Icın saka yaptım... Big GrinDBig GrinBig Grin Sınırlenmeyınn.. Ben kacıyım balı.. Sakaydı walla Sakaydı Big Grin

hop hop nereye gidiyon düğünü beklemicenmiBig Grin:yikildim:
Ara
CaNaT
moby Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sımdı bı fıkrım var .. yukardan bı kac tanıdıga haber versek .. sen cıkıp A.B.D. baskanı olsan durducan mı? ... söz ver hemen arayayım ... yalnız beyaz saraydan gırerken bush a bısı deme savas cıkaracak yer arıyor adam ...Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

valla oval ofisim ve monika da sekreterim olacaksa düşünebilirm
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
PCKoPaT
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hop hop nereye gidiyon düğünü beklemicenmiBig Grin:yikildim:
Seni warya Angry terLik geLyo Big GrinBig Grin
Âh be.
Ara
Qetesh
Alıntı:can Guvenlıgımı Garantı Edıyosan Kalırım... Ama Kapının yakında Beklerım mevzu olursa kacmak Kolay olsun

altı üstü bi kaç terlikBig Grin
Ara
moby
valla oval ofıs tamam da ... clınton monıca yı sana bırakmaz ... o zor ıste ...Big GrinBig Grin:Big Grin:
moby
kardes nıye pcko yoksam ordu dan mı??? sımdı yedık naneyı ? ben bu ülkeyı terk edıyom ... kanarya adalarında bulursunuz benı ama pckoya bıs ıdemeyın ..
PCKoPaT
terLiqi koLiyLe fırLatCam Big GrinBig Grin
Âh be.
Ara
GCLRNFNS
moby Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla oval ofıs tamam da ... clınton monıca yı sana bırakmaz ... o zor ıste ...Big GrinBig Grin:Big Grin:

ya moby bi sus ta göslerin konuşsunn yaaaa.......Big Grin
Ara
moby
tamam kardes... ben kacıyorum ... ugurlar olsun agalar.... selametle ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sadece Seni Sevdim €BeRimSin 3 581 04-06-2022, Saat: 06:52 AM
Son Yorum: wildfang
  "senİ sevİyorum sadece senİ sevİyorum" ÇiLeK 31 2,707 02-08-2011, Saat: 07:53 PM
Son Yorum: history
  KiM oLdUğUnU sAdEcE SEN BiLiYoSuN sıla 71 4,003 11-22-2008, Saat: 09:36 PM
Son Yorum: ℓανιηуα
  pckopata benden (yanlış anlamayın nan biz sadece arkdaşız ) djseninim 25 1,573 07-15-2007, Saat: 06:37 PM
Son Yorum: usescrt
  sadece beni sakLa NiGhTmArE 3 737 04-18-2007, Saat: 08:40 PM
Son Yorum: MasaL_perisi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-05-2024, 07:13 AM