:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
...
elaa15
Ben seni unutmak için sevmedim ama ne için sevdiğimi unuttum.

Hiç başlamaması gereken bir aşktı bu zaten Yasaklarla başlayıp yasaklarla biten Artık sevmek yok dönmek yok Seni sevmesini bildiğim gibi unutmasınıda bilirim

Sen en büyük sevgiyi hakedecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hakedemeyeceği kadar özelsin.

Bugün seni dünden çok yarından az seveceğim.

Hayatta Dört Yanlis yaptim; Dogmak,Yasamak,Büyümek ve Umutlara Sarilmak, Bir Tek Seyi Dogru Yaptim O da SENI SEVMEK Ama Unutmusum Dört Yanlis Bir Dogruyu Götürdü....

Şimdi biz ayrıldık ya Birkaç gün sendeleyerek yürürüm Ayağım takılsa da düşmem Yine doğrulurum biliyorum, Yaşadığım tüm aşkların üzerine yemin ediyorum Ben artık senden vazgeçiyorum.

Hani ben seni sevdiğimi söylerken gülmüştün ya bana şimdide ben sana gülüyorum neden biliyormusun beni kaybettiğin için

hiç bir bitiş için aglamaya degmez,çünkü aglanacak kadar degerli olan hiçbişey bitmez...

ayrıldım ağlıyorum ama sanmaki senin için ağlıyorum seninle geçirdiğim onca günler için ağlıyorum

ADINI KALBİME AŞKLA KAZIMIŞTIM,BOŞVER ALDIRMA BELKİ BİRGÜN SİLERİM.BİR GÜZEL RÜYAYI GERÇEK SANMIŞTIM...SENİ SEVDİÄžİM İÇİN ÖZÜR DİLERİM

git rüzgar ona onu ne kadar sevdiğimi söyle ona nefes gibi muhtaç olduğumu söyle onsuz olamayacağımı söyle ama eğer bensiz mutluysa sus ve sessizce geri dön
Ara
elaa15
Nereden bilecektin seni sevdiğimi Hiç fısıldamadım ki kulaklarına aşkımı Senin için Günlerce gecelerce ağladım Nereden bilecektin Hiç silmedim ki yanında gözyaşlarımı..

Tanrım sana sen gibi bir sevgili versin, umarım sende onu ben gibi seversin. Sevdiğin sever sen gibi bir başkasını; sen sevdiğini seversin,sevdiğin bir başkasını....

senin yoklugun cehennmin öbür adı nolur gitme üşüyorum

Şimdi daha iyi anlıyorum ki, Nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken,sensiz olmak...

Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor? Yok nafile uyku tutmuyor çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda... Tüm kalbimle özür diliyorum. Seni seviyorum

#
# Yatağını gül yapraklarıyla rüyalarını papatyalarla süsledim. üzerini sevgimle örttüm tüm kabuslarini da ben aldim sen rahat uyu Bitanem

Allah'ın bana verdiği en kutsal hediye sevgi dolu bir kalp; yalnız, bunun bana acı vereceğini hiç hesaba katmamış olsa gerek.

Seni ben değil gözlerim şeçti onlar sevdi onlar beğendi sen benim değil onlarınsın, gittiysen bana ne onlar ağlasın.

Masum ve üzgün bir çocuk gibi konuşursam, anla sana muhtacım ver ellerini ellerime yalanda olsa "Seni seviyorum" de.
Ara
elaa15
Ölmek dünyada unutulup gitmekmiş, ölmek bir kefen giymekmiş, ölmek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş. Yok be aşkım asıl ölmek "Sensizlikmiş"

3 kuruşluk sevgiliye 5 kuruşluk değer verirsen geri kalan 2 kuruşa ya satılır ya da aldatılırsın Sad

Bırakma beni sevdiğim gidişine dayanamam, Hasret gözyaşlarımla kendimi avutamam, Dönerim dersin ama kadere inanamam, Bıraktığın anılarla sensiz yaşayamam...

Elimde kalem aklımda sen söyle nasıl ders çalışayım BEN

Sen olmadan önce yanlizligi, seni tanidiktan sonra varligimi, senden ayrildiktan sonra bir hic oldugumu anladim.
Ara
elaa15
SENİ ÖZLÜYORUM desem.DİLEGİMSİN desem.BİTAnEM desem.CANIM desem.SENİ SEVİYORUM hemde ölesiye desem.SEN ne dersin

sen(s)ana güven kimseye güvenme (s)eni sev kimseyi sewme (s)eni düşün kimseyi düşünme parantez içindeki (s)leri(b)yap kimseye soyleme

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve sadakat kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü yanagını uzat
Ara
elaa15
Adımın önünde adın yazılı Resmimin yanında resmin basılı Sabrım sabıkalı, sevdam azılı Hasretin kanıma girdi girecek

Ağaç ağaca benziyor artık Deniz denize Çiçek çiçeğe Şiirler yazmıyorum artık bak Gözlerinin güzelliğine... İyi seni unutmuşum !
Ara
elaa15
sevmeyi bildim unutmayida bilirim...

Gözlerin kadar güzel olsaydi kalbin ve söylediklerin kadar sevseydin beni ne sen unutabilirdin beni ne de ben bu sevgiyi

Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir ben gideni değil giden beni kaybetmiştir

ßiR eRKeGiN "SeNi SeViYoRuM" DeMeSi aYNeN ßiR MuMuN "aSLa SöNMeYeCeGiM" DeMeSiNe ßeNZeR..!!!

Sen benim 61. dakikam 25. saatim 5. mevsimim 13. ayım 7.hissim 2.kalbimsin herşeyden 1 fazlasın her yönden farklısın çünkü sen benim AŞKIMSIN
Ara
Qetesh
bu ne kadar çok söz böyle...emeğine yüreğine sağlık ela...
Ara
elaa15
sana kalbimin içini gösteremem ama gözlerime baktığın zaman gördüğün kişi kalbinin tek hakimi. Ben sevgimi dalgaların silebileceği kumsallara değil, kimsenin silemeyeceği kalbime yazdım.

günaydın birtanem.yeni bir güne başlarken güneş ilk senin gözlerinde doğsun benim içimi ıstıtan senin gözlerin olsun bütün mutluluklar senin olsun.AŞKIM!!!

hayat bir yaprak...bir gün elbet solacak...ama sana bu mesajı gönderen,seni hiç bir zaman UNUTMAYACAK..

sen benim en dar geçitlerimsin en sonsuz gerçekliğimsin ümitsizlikler içindeki ümitlerim vazgeçemediğim tek sevgimsin ve şuna inanki sonsuz oluncaya kadarda sürecek ......seni çok ama çok seviyorum

Güneş dünyaya aşık olmuş ama bir türlü yaklaşamamış Çünkü yaklaştığı zaman Dünyadaki bütün güzelliklerin yok olacağını biliyormuş BU YÜZDEN UZAKTAN SEVMEYİ ÖÄžRENMİŞ!!!!SEVİPTE KAVUŞAMAYANLARA
Ara
elaa15
Ne yağmurlar ne bulutlar yağdı içime sönmedi
Senden başkasını sevmedim sevemedim
Her şeyi sildim gönlümden bir seni silemedim
Ara
elaa15
[SIZE=1][SIZE=1]Aşk lüks bir lokantada yenilen en pahalı kazıktır

[/SIZE]
[/SIZE]
Bana seni seviyorum dediğin zaman bu yalan bile olsa bu yalanı dunyanın bütün gerceklerine değişmeye hazırım

Aşk insanın hem dostu hemde düşmanıdır. İnsanı onun gibi yıkan,onun gibi sevindiren birşey daha yoktur hayatta.

Ay ışığının aydınlattığı bir kumsala küçük bir dal parçasıyla seni seviyorum yazmak isterdim ama sen hırçın bir dalga olup silersin diye yazmaktan korktum!!!

Mevsim ağlıyor bugün, özlüyor o aydınlık günlerini, ayrılıyor yapraklar ağaçlardan bir hasret rüzgarıyla. Bana Eylül'ü yaşatma ey sevgili!!

Yildizlar gøkyuzunde kayarken, melekler ise oynasirken, sen ise dalip beni dusunurken, seni daima kalbimin derinliklerinde izleyecegim

Bir umut kusu ciz yuregime beyaz olsun tuyleri kalbin kadar temiz olsun Bır kanadı senın icin diger kanadıda sevdigin icin cırpsın

Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-07-2024, 05:36 AM