:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arama motoru !!!!
>As!_M€L€q<
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bir şey insanın aklının hiç olmadığını gösterir: düşünmeden konuşmak (bilgeis):yikildim:
abla süpersin sen yaaa :yikildim:
bilgeiss
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İkinizinde bu foruma resmen zarar verdiğini düşünüyorum , başka işleriniz yokmu sizin ... Çokmu boşsunuz Big GrinBig GrinBig Grin

Azcıkda uzak dursanız güzel paylaşım yapsanız sonrada ......................... uzun noktalar Big GrinBig GrinBig Grin tam sizlere yakışan paylaşımlar ..

Dedim ya forum aşkları depreşdi Big GrinBig GrinBig Grin ,

Emin olun siz bu foruma ZARAR VEREMEYECEKSİNİZ ....

BOŞUNA KÜREK SALLAMAYIN YAZIKDIR Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

o senin düşüncen...foruma zarar vermeye çalışan yok burada.göz görüyor,herkes de okumayı biliyor çok şükür..kışkırtmaya çalışma kimseyi..foruma zarar verecekmişiz..bak sen yaa allah allah ..nasıl da vardın bu kanıya....zamanında saatlerce uğraşıp, ordan burdan (ç)alıntı yapmaksızın, kendi alın terimle yazdığım yazıları eklediğimi bilen bilir.alıntıya lafım yok...ama emeğimi de görmezden gelemez kimse...editlemek de hakkımdı editledim..ne o.itirazın mı var..sana ne ? ben karışıyor muyum birilerinin o forum bu forum gezip de sonra tekrar buraya dönmesine..sen şimdi onu bunu karalamayı bırak da kendin olmayı dene bir kez de..msn de farklı,pm de farklı burada hep bi farklısın..karakolda doğru söyler mahkemede şaşar hesabı...yönetim yönetim deme....

vakti zamanında yönetimi bana kötüleyen sendin unutma..şimdi burada( Big Grin )maskesi altında laf sokup durma tamam mı....kimin ne olduğu ortada..banlanacakmışım.....senin lafınla ban!lanacaksam hiç durmasınlar banlasınlar beni...şu an 2 forumda modluk yapan biri olarak sana şunu söylüyorum....=> forum dünyasında senden çok var :yikildim:

Alıntı:[SIZE=2]Evet ,

Bu kadar yeter , yönetime olan saygımdan dolayı burda bir nokta koyuyorum .

Sizler devam edebilirsiniz . Muhatabım değilsiniz . Burda siz sabaha kadar oturun yazın , belki bir gün okurum .

Sevg
o zaman sus.....muhattabın değilsek ne diye hala laf yarıştırıyorsun :yikildim:
[/SIZE]
Ara
bilgeiss
bu arada neden bu nikleyim diye soran olabilir cvbı ötekiyle giremiyorum SadSadSadSadSadSad neden acaba ya banlandım sandım ama ban da yok giremedim bi türlü SadSadSadSadSadSad
Ara
YARGIÇ
Forumdaki küçük bir problemi bildirmek için açılan bir konuyu hangi kabiliyetle bu konuma getirebildiniz bunu çözmek bir bulmaca gibi ve bunu başardıktan sonrada hangi hakla herkes birbirini suçluyor bunu anlamak ise benim için imkansız.Bu kadar uzun ve yorucu bir tartışma yarattıktan sonra elinize ne geçti onuda merak ettim açıkçası.Arkadaşlar amacınız nedir acaba sormamın bir sakıncası var mı?
Ara
bilgeiss
benim amacım sadece sultanla gülmekti..ama fırtına efendi ! bize kendince eksik akıl demeye çalışınca buralara geldik....aklımızın eksik olmadığını ispat için değil ama, kışkırdık da denilebilir yargıç ....şimdi kışkıran biri olarak şunu merak ediyorum ben de fırtına efendi bu hakkı nereden aldı da istediğine eksik akıl vs.gibi lafları söyleyip üzerine de ceza verilmesini talep ediyor ?
Ara
CariSmaBoY
Biraz sessizlik konuyu açıklığa kavuşturacağım....
CariSmaBoY
"Seviye yoksunu kişi ve kişiler muhatabım değildir"
"Her maydanoza cevap verecek olsaydık"
"keşke anlayabilme kapasiteniz olsaydı"

Kişiliğe hakaret ve rencide edici konuşmalarından dolayı ve bunu 3 kez tekrarladığıda göz önününe alınarak, forumdan uzaklaştırılmıştır...

>As!_M€L€q<
güzel Karar SmileSmileSmile
Leader
Konu tekrar incelenecek .
isyanbitmez
:yikildim::yikildim::yikildim:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-02-2024, 10:19 AM