:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sen olmazssan
Yorgun Yürek
Sen olmasan kim benim paylaşımlarımı bu kadar çok sevecektiSmileSmileSmile
Ara
deli-kı@z
sen olmasan olmazdı ablam... senin bu sitede yerın o kadar büyük ve degerlıkı ANLATILMAZ...SmileSmileSmile
Ara
Qetesh
Sen olmasan ne güzel olurdu Big Grin ...
Ara
JiNePSs
Kim olmasa guzel olurdu sazan sole bakalım Big Grin
Ara
Qetesh
Ezgi sensin demi Big Grin .. Uyuz sen yokken çok kötü Sad .. Nirdesin sen bakem?

Nasılsın anlat hele?
Ara
JiNePSs
Big Grin kım olmasını beklıodun sazan tabi benim Big Grin nerde olacam ben asker yolu beklıom sımdık :'(senınkı bıttı heralde gozun aydın olsun adanalı Allahın adamı Big GrinBig Grinnapıon nasılsın tabı benım yoklugum mahvettı forumu Big Grin
Ara
Qetesh
Benimki bitti darısı eniştemin başınaBig Grin.. Ben dedim kaçmasın askerden diye dinlemedinizTongue..

Sensiz bir forum olmaz olsun, sensiz bir forum yerin dibine batsınTongue.. Sensiz bir forum susuz kalmış toprak gibiBig Grin.. Daha sayayımmı?Tongue
Ara
JiNePSs
:yikildim: yeter laubalilik istemem Big Grin sorma ya valla gecmıor gunlerrrrrrrrrrrrr vayyyyyyyy vayyyyyyyyyyyyyy vayyyyyyyyyyyyyyyy Big Grin valla sen kurtuldun dua ettde bızımkıde cabuk kurtulsun Big Grin cocuk benden kacıp askere gıttı dıyomusum Big Grin
Ara
Qetesh
Valla neler çekiyordu kim bilirTongue .. Böyle ağıt yaktığına göre adam sinir krizinden gidecekti, sonra vazgeçti askere gittiBig Grin ..

Bi sigara verde karşılıklı içelimTongue ..
Ara
JiNePSs
bende olsa vermezmıyım Big Grin tabiki vermemBig Grin :yikildim: yok bea ıcemıomkı sorma durumlar vasat haspıteyım haberın yok Big Grin anlatırım bı ara Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-30-2024, 05:05 AM