:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GALATASARAY'MI BEŞİKTAŞ'MI hadi buyrun içeri....:):)
GCLRNFNS
doru olanı söledim sokulmuş bir laf deil futboldan
anlayan biri olarak gerçekleri sölemek bi erdemdir
senin kastın maçın sonucuna etki eden hakemse
bu yalan deil kanka ama gene sölüyorum eger maçı biz bu
şekilde alsaydık gende gs nin hakkını verirdim yürekleriyle oynadılar
ve biz sadece seyrettik sezarın hakkı sezara bu maçın hakkıda gs ye kardeş
hakemlerimiz salak olsada......SmileSmileSmile
Ara
monita
GALATASARAY Asigi bir insan olarak mac baslamadan dereli varsa 1-0 yenik basliyoruz dedim ve renkdaslarimla msnde cok uzulduk hakem vakasina, derbi ya da diger maclar hic farketmez bu sezon GSimin galibiyetleri icin dun Ertugrul hocanin insan gibi cikip efendi gibi yorumunu ornek alsa ve ALLAH VAR OYNADILAR, KAZANDILAR dese de, hakemlerden ve oyunculari tek tek yargilamakdan vazgecseler, gecen sezon fener sampiyon oldu mu? ne sekilde nasil, OLDU ve tebrik ederiz, bu sezon da kurdugumuz muthis kadroyla ALNIMIZIN AKIYLA aldigimiz guzel sonuclara laf sokmadan, tek kelime etmeden ALKISLAMAYI bilin biraz.

derbiye gelince de, istedik ve aldik, penalti bal gibi penaltiydi ve verildi de, Orkunun gol yememeye devam etmesini cok isterdim ama olsun, kilidi varsin tello acsin, derbi maci ve kazanan benim takimim, 3 puan ve yola devam

NOKTA
Ara
TutkuM
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Geçmiş olsun beşiktaşlılara tebrikler sibel güzel bir tahmin oldu...Seyircisiz ve lincolnsüz galatasaray bunları yapıyorsa ve bu şekilde oynuyorsa sezon sonu şampiyon oluruz...Maçı izledim takım süperdi...Arda gene eski günlere döndüğünün sinyallerini verdi...Shabani nonda çok mücadele etti çok koştu...Song herzamanki gibi taş gibi defans yaptı...

Hadi hayırlısı cimbomum...Sıra SİON'da...
teşekkürler aziz tahminlerimde yanılmam Smile
beşiktaşlılara geçmiş olsun geç oldu ama ...
birinci belli ikinci kimBig GrinBig Grin
Ara
EndLess
monita Adlı Kullanıcıdan Alıntı:GALATASARAY Asigi bir insan olarak mac baslamadan dereli varsa 1-0 yenik basliyoruz dedim ve renkdaslarimla msnde cok uzulduk hakem vakasina, derbi ya da diger maclar hic farketmez bu sezon GSimin galibiyetleri icin dun Ertugrul hocanin insan gibi cikip efendi gibi yorumunu ornek alsa ve ALLAH VAR OYNADILAR, KAZANDILAR dese de, hakemlerden ve oyunculari tek tek yargilamakdan vazgecseler, gecen sezon fener sampiyon oldu mu? ne sekilde nasil, OLDU ve tebrik ederiz, bu sezon da kurdugumuz muthis kadroyla ALNIMIZIN AKIYLA aldigimiz guzel sonuclara laf sokmadan, tek kelime etmeden ALKISLAMAYI bilin biraz.

derbiye gelince de, istedik ve aldik, penalti bal gibi penaltiydi ve verildi de, Orkunun gol yememeye devam etmesini cok isterdim ama olsun, kilidi varsin tello acsin, derbi maci ve kazanan benim takimim, 3 puan ve yola devam

NOKTA

bende penaltı hakkında bısey sölım

macları ızlerken cıkar macları gözunle ızle dıgıl penaltının penaltı olmadııgnı kendı futbolcunda bılıyo ve söluyo ama senın gıbı bı (EDIT:YARGIÇ...Kullandığınız kelimeleri lütfen daha dikkatli seçin!!!) bunu anlamazSadSadSadSadSadSad
Ara
jackal beyi
tabikide fener...Smile
Ara
CaNaT
evet bir derbi maçınıda geride bıraktık acısıyla tatlısıyla 3 puanı alan gs oldu bunu ne
buradaki tartışmalar ne itirazlar değiştirebilir.Penaltı mevuzusuna sıra gelince kimse ona
penaltıydı yada penaltı diyemez. Verdiği için kimsenin birşey diyemeyeceği gibi vermeseydi de
kimse birşey diyemez bana göre çünkü karar hakemin görüşüne kalmış orada pozisyon müsait öyle bir karar için.
biz tekrar tekrar izleyerek penaltı yada değil diyoruz hakem onu orada o anda vermek
zorunda bunu herkez çok iyi biliyordur sanırım.
diğer yanda beşiktaş 3 puanı hakedecek bir oyunda sergilemiyor bu sene beşiktaş bana
göre kötü futbol oynuyor zevksiz tatsız tuzsuz ben beşiktaşlı değilim ama bunu görebiliyorum
umarım bu maç onlar için bir ders olur ve daha iyi futbol oynamaya başlarlar
daha lig bitmiş değil ve şampiyonlar ligi maçı var önlerinde umarım bu kötü futbola bir
çözüm bulurlar ve avrupa maçlarında fenerbahçe ile birlikte üst tura çıkarak yüzümüzü güldürürler....
burada gs bjk maçını tartışarak uzatmanın bir anlamı yok

fenerbahçe ve beşiktaş umarım şampiyonlar ligi maçlarını kazanarak bizi gururlandırırlar.
iki takımada kendim adına yürekten başarılar diliyorum....
Ara
Qetesh
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
bende penaltı hakkında bısey sölım

macları ızlerken at gözlugunu cıkar macları gözunle ızle g***nle dıgıl penaltının penaltı olmadııgnı kendı futbolcunda bılıyo ve söluyo ama senın gıbı bı gerı zejkalı bunu anlamazSadSadSadSadSadSad

[COLOR="Black"]Sersi tartışmaya limon sıkmanın alemi yok. Aynı durum gs aleyhinede olabilirdi. Kimse gs nin büyüklüğünü inkar edemez ve alınan galibiyette son derece hakkıdır gs ın. Üstündede fazla konuşmaya gerek yok...

En Büyük Kim? GALATASARAY ....

Neden diceksiniz şuanda birinci sırada ve hiç malubiyeti yok daha varmı üstüne laf...Birde şu Sionu yenelim, hemde öyle böyle değil, farklı yenelimki Gs ın büyüklüğünü görsünler...
[/COLOR]
Ara
EndLess
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sersi tartışmaya limon sıkmanın alemi yok. Aynı durum gs aleyhinede olabilirdi. Kimse gs nin büyüklüğünü inkar edemez ve alınan galibiyette son derece hakkıdır gs ın. Üstündede fazla konuşmaya gerek yok...

En Büyük Kim? GALATASARAY ....

Neden diceksiniz şuanda birinci sırada ve hiç malubiyeti yok daha varmı üstüne laf...Birde şu Sionu yenelim, hemde öyle böyle değil, farklı yenelimki Gs ın büyüklüğünü görsünler...

len bızım ınkar ettgıımzı bısey yok bak tebrık etmısız zaten ama bı dengesızın cıkıpta bıseyı olmamıs gıbı göstermesıne benım seyım anladın mı adem

mac hakkınızdı aldınız bız buna ıtıraz ettıkmı SmileSmile:
Ara
Qetesh
Bak hala konuşuyorBig Grin
Ara
EndLess
hade lem Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yarı Finalde Rakip Beşiktaş!.. Ñ•qρα кJмя 2 349 04-14-2022, Saat: 10:09 PM
Son Yorum: wildfang
  Beşiktaş Karadeniz'de boğuldu: 3-2 Ñ•qρα кJмя 5 303 04-13-2022, Saat: 02:07 PM
  Fenerbahçe 78 – 50 Galatasaray Ñ•qρα кJмя 3 313 04-13-2022, Saat: 01:44 PM
  Hadi Fenerbahçem ... ZeNiTH 13 832 04-13-2022, Saat: 05:41 AM
  Hadi canım sizde - Selçuk Yula Ñ•qρα кJмя 2 416 04-12-2022, Saat: 07:01 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-31-2024, 10:28 PM