:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pckopatın doğum günü partisine hoşgeldinizz:):)
PCKoPaT
aßi farkında mıSın Sen ߀nden daha Chok güLmeye ßaShLadın :yikildim:
Âh be.
Ara
TutkuM
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kısssss bu kimeydii şinçikkk ortalığı ateşe vermeeeee sakınnnn

bide itfaiyee çaırmayalımm soraaaaaa:yikildim: :yikildim:
ya kime olcak hığriye ye adı o olmuş ben beğenmedim janım ama ya:hihi orda deniz varya atilla söndürü veririz hemen ya :yikildim: ortalığı ayağa kaldırma partideyiz şimdi herkes kaçacak:yikildim: :yikildim: kalırsın tekbaşına sonra:yikildim: :yikildim:
Ara
ZeNabiN
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vaalla bende senin isminden kokuyommm o nee yaff öleee zenabinn :yikildim:

aklıma zebaniler geliyoo vallaa:yikildim:
gelsana güsel bi isim bulakkkk kısssssss şemşimeee olsun adınnn hem kolayyyyyy:yikildim: :yikildim:
:yikildim: :yikildim: :yikildim: eee bende wampirim abicim zebanilerle pek uzak sayılmayız. yaff abi o isim beni bozar. o ne ölee. ben öle şirin kızsı isimlere gelelmem. ama saol benle ilgilendin ya içim gıdıklandı.
yüzümü görsydin anlardın niçin ismim benzio zebanilere. Dimi pckopat çok çirkinim ben dimiiiiiiiiiiiiiiii. hortlak kimin.....:Smile :Smile :Smile :Smile :Smile
Ara
GCLRNFNS
efettt fallaaaa sendenn bulaştıııı ne yapyım Smile

gülmek iyidirr yaaa buğünn gülek yarındaa ağlarıkkkk olmazmıııııı :yikildim:
Ara
PCKoPaT
omAaaS Sad Sad Sad
Âh be.
Ara
PCKoPaT
ZeNabiN Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim: :yikildim: :yikildim: eee bende wampirim abicim zebanilerle pek uzak sayılmayız. yaff abi o isim beni bozar. o ne ölee. ben öle şirin kızsı isimlere gelelmem. ama saol benle ilgilendin ya içim gıdıklandı.
yüzümü görsydin anlardın niçin ismim benzio zebanilere. Dimi pckopat çok çirkinim ben dimiiiiiiiiiiiiiiii. hortlak kimin.....:Smile :Smile :Smile :Smile :Smile
yaaa yaaa ßiLmem miiiBig Grin
Âh be.
Ara
GCLRNFNS
ZeNabiN Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim: :yikildim: :yikildim: eee bende wampirim abicim zebanilerle pek uzak sayılmayız. yaff abi o isim beni bozar. o ne ölee. ben öle şirin kızsı isimlere gelelmem. ama saol benle ilgilendin ya içim gıdıklandı.

dikkat dikkat lütfen hortlaklar bian önce partiyi boşaltsın içerde olan jojuklar
:yikildim:
korkuyolarrrr siz deerli hortlakları yan taraftakiii ayyaşlar bölümüne alak ancaa orda farkedilmessinizzzzz:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
PCKoPaT
€€e€ewwtt Sad Sad aßiiii koru ßeni ZenaßinDenBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
GCLRNFNS
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:omAaaS Sad Sad Sad

niyeee omasss ben yarınn yokummm amaaaa bugünn gülekkk :hihi

yarındaaa gülersinizzz ben yokkenn ben aglarımmm yokumm burdaaa diyeeeeee:'(:'(
Ara
PCKoPaT
ahahhaa yarın ߀nde yokuuummmBig GrinBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Doğum Günün KutLu oLsuN Stinq ZeNiTH 5 823 04-14-2022, Saat: 06:44 PM
Son Yorum: wildfang
  Dogum Günün Kutlu Olsun History . . Hasretiim 15 1,344 04-13-2022, Saat: 08:46 AM
  DoGum Günün KutLu Olsun NiGhTmArE €BeRimSin 23 1,369 04-09-2022, Saat: 09:56 PM
  Doğum Günün KutLu oLsn! {blue} Ñ•qρα кJмя 18 1,117 04-08-2022, Saat: 07:58 AM
Star Doğum Gününüz Kutlu Olsun PaSCHaM ve deniz kısı badelie 0 284 05-05-2021, Saat: 02:12 PM
Son Yorum: badelie

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-30-2024, 02:34 AM