:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kenar süsü oldum hayatında..
ALLame
Hayır Carpılmaktanda korkmuyorum ..):

Ben Carpılalı 5 yıl oldu..Ve o Gun Bugundur Ay nı Acıyla Sevıyorum..SmileSmile Carpılmak dıgıl benım kı Hatıraya Saygı..):
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Demekki varmis Sevda .. Hemde insani böyle derinden yakan, Üstüne gül koklatmayan acida verse huzurda Smile
Ara
ALLame
Ben Sevdanın yoklugunu savunmadım .Smile ama kımse kendınden sevda ıcın vazgecmez .Smile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Senin yasadigin ne peki ? Nasil adlandiriyorsun bu durumunu ?
Ara
ALLame
Ben Bır Melegın hatırasını SakLıyorum..Smile oysa onun Bedenınde Can Bulmadım.. kendı Ruhumda Asıktım ona.. ruhumla asıktım ruhuyla..

Sadece sevgı..SmileSmile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Bu durumdan mutlumusun peki ? Seni 'keskelere sürüklüyor mu ? ki iLLaki.. Confusedmiley17:
Ara
ALLame
Hayır Pisman degilım.. oLsaydım Katlanamazdım..Ama kabuLlendım..

Ayrıca ben o kadar zayıf bır karaktere sahıp degılım . yanı keske dıyecek kadar.Smile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Ama bak vazgecmissin sen kendinde.. 5Yildir soldurmamissin pembe ¨Goncani hala yasatiyorsun derinde bi yerde .. adini Koyamadigini .. Ne demek bu ? Geçmisin iste kendinde sevdan için.. ama bunu kendine söylemekten korkuyorsun

Hiç itiraz etme Sen güçlüsün ya yikmaz seni sevda gecirmez seni kendinden demi ? Oysaa Yollar çokda katdedilmis[boylemi yaziliyordu bu ya :S] Smile
Ara
ALLame
Farzedelim ki evet Korkuyorum..Ama Sevdadan Değil..Bi kez daha aynı sona alışmaktan...SmileSmileSmile

Aynı son hep aynı yaralar bırakıyo..
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Demekki tek bedende iki can yasayabiliormus Smile kendinden vazgecirircesine sevilebiliyormus insan.. ve okdr acitmiski yaralamiski en derinden Bir daha ayni seyi yasamaya göze alamaz olmus insan.. Smile

Yinede korkmamak lazim ilk olan hep olcak die bisey yok. tabii olmaz diede birsey yok Confusedmiley17:

Her Son ayni degildir.. Ayni yara da birakmaz..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu Ş€hri S€vm€z OLdum... €BeRimSin 3 881 04-14-2022, Saat: 05:58 PM
Son Yorum: wildfang
  (¯`·.¸¸.·´->HayRaN OLduM AşkıNA<-`·.¸¸.·´¯) €BeRimSin 6 349 04-10-2022, Saat: 02:00 AM
  Ben Senden Sonra D?? Oldum Stinq 2 370 04-03-2022, Saat: 03:17 PM
  Karanl?k gece/Dermans?zl?k/Susu?lar... eRCi 3 410 04-03-2022, Saat: 12:48 PM
  Adını İstanbul koydum O`na değil sana aşık oldum... acemhe 10 1,407 01-30-2014, Saat: 09:11 PM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-29-2024, 08:28 AM