:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GALATASARAY'MI BEŞİKTAŞ'MI hadi buyrun içeri....:):)
GCLRNFNS
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig Grinaşkım uyandım ya şimdi hangisi doğru bir ben bir sen nescafe olmasın türk kahvesi yaparım sana bol köpüklü nasıl karşına çıkmayım Big Grinçıkacam tabi aşkım ya bende seni seviyorum canım benm cumartesi yi bekliyorum serseriyi unutmadım haberin olsunBig Grin
aşkım sen uyu istersenBig Grinrüyanda da beni gör bjk yi değilBig GrinBig Grin

inanmıyorum sana ya hiç bişiyide kaçırmıyosunn haaa
vala yatamam ezanı bekliyom güselim herşey senin gönlünce olsun
bitanem ama beşiktaş yensin buda benim istegim olsun yoksa karışmam haberin olsun.....:hihi:hihi:hihi
Ara
TutkuM
Big GrinBig Grinsen burdayken kaçar mı gözümden be bitanem Big Grin canım sende uyuyunca görBig Grin
bak bjk yenmezse eğer canım............ Big Grinsana özel dicem bunları nese bitanem iyi sabahlar Big Grinmucx
Ara
GCLRNFNS
hayde öyle olsun bakayım janım benim sana iyi sabahlar
şimdi sen beni yakaladınyaa hergece başıma dikilirsin artık....Big GrinBig Grin
mucksssss bysssssssssss bitanem...SmileSmile

he unutmadan en büyük aşk beşiktaşk.....Big GrinBig Grin

şaka janım beinm şaka enbüyük aşk sibelaşk....SmileSmile
Ara
TutkuM
nese bitanem seni seviyorum önemli olan gerçekler ama Smile
bundan sonra başındayı tabe Big GrinBig Grinyakaladım vallaBig GrinBig Grin iyi sabahşar aşkım sabah şeriflerin hayırlı olsun Smile
Ara
monita
Tabii ki GALATASARAY..

seyirsiz, cok kotu..
Ama sessiz ve derinden kukremesini biliriz..
Ara
adyge55
kesinlikle ve kesinlikle maçı G A L A T A S A R A Y alır unutmayalımki seyircisiz maçlarda daha ii oynuyoruz ve bu bir avantaj bizim için sanırım bu maçıda alırsak şampiyonluk %65 bizimdir
Ara
AfrâsyâB
beraberlik seziyorum ama sevinmek için sevmedik 1 2 3 beşiktaş beşiktaş laylaylay layyyyyy ooooooooo beşiktaş
bjk1.jpg
Ara
CReATuRE
Geçmiş olsun beşiktaşlılara tebrikler sibel güzel bir tahmin oldu...Seyircisiz ve lincolnsüz galatasaray bunları yapıyorsa ve bu şekilde oynuyorsa sezon sonu şampiyon oluruz...Maçı izledim takım süperdi...Arda gene eski günlere döndüğünün sinyallerini verdi...Shabani nonda çok mücadele etti çok koştu...Song herzamanki gibi taş gibi defans yaptı...

Hadi hayırlısı cimbomum...Sıra SİON'da...
GCLRNFNS
canı gönülden tebrik edrim ezeli ve ebedi rakibimizi bizden iyi istekli vede yürekli oynadılar
sonuna kadar hakettiler bizim sitede yaptıgım yorumun doru çıkmasıda beni sevindirdi
bjk li arkadaşlarımla sitemizde konuştugumda birşeyin üstünün çizilmesini vurguladım oda ne olursa olsun kim oynarsa oynasın galatasarayın hersaman yüregiyle oynamasıydı bunuda tahmin ettim hiç bir futbolcularını aratmadılar oyunu çirkinleştirmediler 50 metrede futbol oynadılar oynattılar alanı daralttılar herhalleriyle çok iyi mücadele ettiler ve beni haklı çıkarttılar maçın sonucuna hakem etki etsede maçın oynanış tarzı gs nin di selçuk dereliye hiç bir maçta görev verilmesin salagın teki nese uztmıyım tebrikler 12 aslan yürekliye tebrikler futbol adına büyük formanın hakkını layıkıyla veren tüm galatasaray camiasına.......
Ara
CaNaT
ula tebrik etmişsin ama arada da lafı sokmuşsun ati Smile
bu sene şampiyonuz kanımca onun için bu sene kimseyle polemiğe girmeye gerek yok
şimdi den şampiyonluk için tebrik edebilirsin beni canım SmileSmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yarı Finalde Rakip Beşiktaş!.. Ñ•qρα кJмя 2 349 04-14-2022, Saat: 10:09 PM
Son Yorum: wildfang
  Beşiktaş Karadeniz'de boğuldu: 3-2 Ñ•qρα кJмя 5 303 04-13-2022, Saat: 02:07 PM
  Fenerbahçe 78 – 50 Galatasaray Ñ•qρα кJмя 3 313 04-13-2022, Saat: 01:44 PM
  Hadi Fenerbahçem ... ZeNiTH 13 830 04-13-2022, Saat: 05:41 AM
  Hadi canım sizde - Selçuk Yula Ñ•qρα кJмя 2 416 04-12-2022, Saat: 07:01 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-31-2024, 09:30 AM