:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üsttekiyle Kardeş Olsaydın?
CeYDa HaNDe KeSiM
diadora Adlı Kullanıcıdan Alıntı:fıstık gibi bi ablam olurdu evden dısarı adımı attırmazdım..Big GrinBig GrinBig Grin
vayyyyyyyyySmileSmileSmileSmile kardeşim benim özlemişiz seni benSmileSmileSmile
Ara
jackal beyi
ahada kardeşim geldi
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
SmileSmileSmile birtane yahuSmileSmileSmile ona en sevdiğim oyuncak ayılardan alırdımSmileSmileSmile
Ara
jackal beyi
bende sana en büyük kalp yastıklardan alırdım Smile
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
çok severim SmileSmileSmileSmile bende sana yemek yapardımSmileSmileSmile
Ara
jackal beyi
bende ekmek kola falan almaya giderdim
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
SmileSmilekola delisiyimSmileSmile bende yer içer tüketirdim aldıklarını SmileSmile azcıkta sana bırakırdımSmileSmileSmile
Ara
jackal beyi
bende çok severim o zaman bende 5 litre alırdım o zaman 2.5 litresii ben 2.5 litresini sen içerdin...sonra ikmizde hastanelik olurduk ..Smilesonrada aldığım kolanın 5 milyonu katlanır 50 milyon liradan midemizdeki delik dikilirdiSmile
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
valla (jackal) bak doğru yazdımSmileSmileSmileabi demem gerekiyor benden büyüksün yanılmıyorsam SmileSmileabicim ben alışkınım bana bişey olmazdı ama sana olsaydıSadSadSad bende delerdim miğdemi senin içinSmileSmileSmile vazgeçtim kola alma sen SmileSmileSmilepasta al iki sonra doğum günümSmileSmileSmile
Ara
jackal beyi
ya sana bişey olsaydı o zaman ben midemi kalbimi çiğerimi böbreğimi hepsini delerdim senin için :'(:'(kardeşime bişey olursa ben ne yaparım bitanecik kardeşim o benim ..sana gelen bana gelsin derdim kardeşim benim ..bundan sonra meyve suyu alacam hep bide sana pasta en büyüğünden .....zaten kardeşimin iki gün sonra doğum günüona kocaman bbi pasta almak lazım ama süpriz Confusedmiley17:Confusedmiley17:canım kardeşim :tey:egnecez pasta parti:teytey:dimi kardeşim
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iLLa aşık oLsaydın forumdan kime aşık oLurdun? duyqushh 183 7,637 02-20-2011, Saat: 01:56 AM
Son Yorum: acemhe
  bir üsttekiyle nereye gitmek istersin? matROCK 633 9,780 01-23-2008, Saat: 07:05 PM
Son Yorum: play-54

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 06-09-2024, 08:16 AM