:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sevgilisizler buraya
|v|_U_S_T_!
Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamda şeye bastınBig Grin önemli mevzuya yaniBig Grin

PERSONELİMİZ BİZİM İÇİN DEGERLİDİR BU PRENSİPTE CALISARAK bugünlere geldikBig Grin
Ara
EyLuLce
ama bence yeni bir konunun açılması lazım hadi mustafam yeni konu açma işi sana düştü
Ara
Pessimist
TAT_LI CA_DI Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Reklam Isi Fatihe Ait Deilmi Ceksin Musteriyi Buraya

bana mı aitti?Big Grin yok ya sana ole gelmistirBig Grin
|v|_U_S_T_!
TAT_LI CA_DI Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Reklam Isi Fatihe Ait Deilmi Ceksin Musteriyi Buraya

ilk calısma günü oldugu için hepimiz birlik olup cagırcaz müsteri buraya hadi iş basına Big Grin
Ara
Pessimist
|v|_U_S_T_! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:PERSONELİMİZ BİZİM İÇİN DEGERLİDİR BU PRENSİPTE CALISARAK bugünlere geldikBig Grin

helal olsun wallaBig Grin
|v|_U_S_T_!
EyLuLce Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ama bence yeni bir konunun açılması lazım hadi mustafam yeni konu açma işi sana düştü

ok tatlım ben konuyu acıom simdi bekleyin Big Grin

bu arada ilk yazıda nasıl bişi yazalım şöle güsel bir reklamlı olsun yanii hadi düsünelim simdi Big Grin
Ara
TAT_LI CA_DI
Konu Degisiyo Mu Kaliyomuyuz Ayni Konuda
Ara
Pessimist
gel gel rammstein cafeye gel canlı müzik burda rammstein burda Big Grin
nası?Big Grin
|v|_U_S_T_!
evet bekliom simdi düsüncelerinizi nasıl biz yazı atalım basa.baslık eylülcem cafe olcak alltına yazılcak reklam kokusu olan yazılar istiom sizden hadi personelim yaparsınız siz ha gayret düsünün Big Grin verdim gazı hadi be yavrularım Big Grin
Ara
|v|_U_S_T_!
Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gel gel rammstein cafeye gel canlı müzik burda rammstein burda Big Grin
nası?Big Grin

olum unut sen rammstein filan Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sizi en ?ok ne korkutur?Korkular?n?z? buraya yaz?n.. speedy_girl 28 1,827 04-02-2022, Saat: 04:53 AM
Son Yorum: wildfang
  Arkadaslar Hepinizi Cok Seviyorum Ama Buraya Kadarmis Elvedaa... BiRiciGim 50 2,234 12-22-2007, Saat: 06:03 PM
Son Yorum: BiRiciGim
  AŞKIN ı itraf etmek isteyenler buraya buyrun :D:D SssHave_sdo 5 731 09-03-2007, Saat: 03:55 PM
Son Yorum: Melek06

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 06-06-2024, 01:55 AM