:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kenar süsü oldum hayatında..
ALLame
bende bılıyorum..Smile o aynayı kıranlarıda bılıyorum.Smile karamsarlık dıgıl benım kı mantıken .. sevdanın olmadıgını goruyorum yanı duyguma esır degılım..):Smile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Bu büyük bir basari .. Kendine asik olmak, aynaya bakarcasina, sonra o aynayi parcalamak.. aslinda sevdaliyi degil kendini yakmaktir. Insan duygularina Dur deyip dayatmali belki ama bazen hersey insanin elinde olmadan oluyor. Mantik varsa ortada ztn ask yoktur Confusedmiley17:
Ara
ALLame
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu büyük bir basari .. Kendine asik olmak, aynaya bakarcasina, sonra o aynayi parcalamak.. aslinda sevdaliyi degil kendini yakmaktir. Insan duygularina Dur deyip dayatmali belki ama bazen hersey insanin elinde olmadan oluyor. Mantik varsa ortada ztn ask yoktur Confusedmiley17:

Mantık Varsa Ask Daha Zor Yasanır Dogru Ama.. Duygulara esır olup ezılmekten ıyıdır..Smile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Neden ezilmeyi düsünüyorsun ki, hele bi yasa belki o seni bas taci edicek ?
Ara
ALLame
neyı yasamalıyım..herkes Dozer Carpmısa Cevıren o ask denılen ezıyetımı.Smile yok kalsın..):
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Smile Smile

Seni çarpti mi peki ?

Yasamadan bilemezsin, Belki seni çarpmiyCak .. Confusedmiley17:
Ara
ALLame
evet Bir Akşam üstü
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Hea

Geçmis oLsun .. Smile
Ara
ALLame
Gecti SmileSmileSmile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Ozaman güzel.. Smile

Yeniden çarpilmakdan korkuosun ozaman ? Ondan bu düsünceLere sahipsin.. Insan düse kalkla büyür, hersey güllük gülistan degil.. Önemli olan düstugunde kalkmayi ve kalktiginda yaralarini Sarmayi bil ..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu Ş€hri S€vm€z OLdum... €BeRimSin 3 881 04-14-2022, Saat: 05:58 PM
Son Yorum: wildfang
  (¯`·.¸¸.·´->HayRaN OLduM AşkıNA<-`·.¸¸.·´¯) €BeRimSin 6 352 04-10-2022, Saat: 02:00 AM
  Ben Senden Sonra D?? Oldum Stinq 2 371 04-03-2022, Saat: 03:17 PM
  Karanl?k gece/Dermans?zl?k/Susu?lar... eRCi 3 412 04-03-2022, Saat: 12:48 PM
  Adını İstanbul koydum O`na değil sana aşık oldum... acemhe 10 1,409 01-30-2014, Saat: 09:11 PM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 06-04-2024, 12:06 PM