:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
........: ) ................ :)
Seyduna
ya valla ben bişe demedim .... ya sensin benim aşkımm yaff.........
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Yhaa Madem demedin RahatSiz OLmuomuSun O yaziyi gördügünde :kizgin: Ben sahsen cok rahatSiz oLdum Madem Yok öLe bise siLsin hemen :kizgin:
Ara
Seyduna
:'(:'(:'(yaff o takılıyo bana sende çok kıskançmışsın bee ....Smile ya şimdi yok ben yzma dedim yzmış ne yapıyım suçum yok benim inan .............SadSad
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
:kizgin: bosuna asma suratini cok kizdim sana hIhhh .... TakiLamaz Sanaa kimSeee
Ara
*Asİ-yÜrEk*
ßiz kadérimizi yaşamaya mahkumuz,kadérimiz acı çékméksé,özgürLüksé,özgürüm öLésiyé

Benim biricik kardeşim yüreğine sağlık Yenemuko bak rahatsız olanlar var o imzayı değiştir hemen.
Ara
Seyduna
oyy balumm barıştıkmı ???? SadSad
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
O iMza durdukCa sana oLan kizginLigim geçmiyCek :S Angry
Ara
Seyduna
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ßiz kadérimizi yaşamaya mahkumuz,kadérimiz acı çékméksé,özgürLüksé,özgürüm öLésiyé

Benim biricik kardeşim yüreğine sağlık Yenemuko bak rahatsız olanlar var o imzayı değiştir hemen.
tşklerr...................
Ara
Seyduna
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:O iMza durdukCa sana oLan kizginLigim geçmiyCek :S Angry
hımm tmm ben söliyicem silsin yazma dedim benim aşkım kızar dedim ama neyapıyım ayzmış durduramadımm tamda evlenme arifesinde başımıza gelene bak yaff
Ara
ѕqρα кJмя
Askınız sanal mı? Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-03-2024, 09:03 AM