:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GALATASARAY'MI BEŞİKTAŞ'MI hadi buyrun içeri....:):)
ѕqρα кJмя
sabaha kadar oynansa berabere biter.
Ara
s3rs3r!_gönül
ya kimse avutmasın kendini alıcaz bu maçı....2-0 galatasarayın....hiç ümitlenmeyin arkadaşlarım....kendinizi şartlandırıp üzülmenizi istemem.Big GrinBig Grin
Ara
CReATuRE
Benim tahminim GALATASARAYIN MAÇI ÜSTÜNLÜKLE ALACAÄžI YÖNÜNDE...Skor tahmini zor bir mücadele olacak...Ama bir skor tahmin etmek gerekirse 2-1 yada 3-1 galatasaray bu maçı alır...

Goller lincoln ümit karan ve shabanı nonda dan gelir beşiktaşın tek golüde delgado yada tellodana gelir...

Sonuç her ne olursa olsun spor dostluk ve kardeşlik kazansız...

SAYGILARIMLA...
xsearchgirl
galatasaray4.jpg

TABIKI GALATASARAY Wink
Ara
ask_sehidi
her iddaa girerim gs alcak bu maçı senden ve esramdan başkası yalan cimbomum SmileSmile
Ara
TutkuM
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet abı muhım olan ask :yikildim::yikildim: ve ask her zaman ustundur dıme abı:yikildim::yikildim:

olu sus nan allhtan yokta görmedi yoksa ölümlerden ölüm begenirdim valla...Big GrinBig Grin
bitanem gördüm merak etme burda bişey demiyorum sonra derim sanaBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
tabikide galatasaray alacak skorda: 2-1 maç bizim
maçı bitti say iddayı ben kazandım bitanem
kim kazanırsa kazansın aşkımız kazansın dime atillam Big GrinBig GrinBig Grin bjk hariç tabiBig GrinBig GrinBig Grin
serseri seninlede görüşülecek ufak hesabımız oldu Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
iLLeth.!
abi kusura bakma ama cimbomum alır en az 2 atar..!:!:!

tayfa her yerde..!
Ara
GCLRNFNS
diadora Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abi kusura bakma ama cimbomum alır en az 2 atar..!:!:!

tayfa her yerde..!

muratım alem adamsın valla yaaa nan olum tayfa ne oluyo nan onu
anlamadım valla bizim slogana mütakiben çarşı heryerdeyi şimdi
sen tayfa heryerde olarakmı deiştirdin nediyim sana be murat
helal olsun en azından yaratıcı bişi bulmuşsun ve en azından
taklit etmemişssin son olarakta janım kardeşim ne olursa olsun
dostluk kazanıyo burdaki yorumlardan da belli oluyor zaten
kusura bakmam yeterki sen mutlu ol kardeşşş.....)SmileSmile
Ara
GCLRNFNS
[quote=sibel]bitanem gördüm merak etme burda bişey demiyorum sonra derim sanaBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
tabikide galatasaray alacak skorda: 2-1 maç bizim
maçı bitti say iddayı ben kazandım bitanem
kim kazanırsa kazansın aşkımız kazansın dime atillam Big GrinBig GrinBig Grin bjk hariç tabiBig GrinBig GrinBig Grin
serseri seninlede görüşülecek ufak hesabımız oldu Big GrinBig GrinBig Grin

güzelim benim yaa rüyayıda görmeye başlamışssın nediyim sana sen mutlu olucaksan senin dedigin olsun 2-1 olsun ama beşiktaşın olsun güselim ama olası bi bjk yenilgisinde sakın gözüme gözükme seni döveyimmmmmm....Big GrinBig Grinbu arada ne güsel bi aşkımız var nescafe gibiyiz üçümüz bi arada bir sen bir ben birde başiktaş....Big GrinBig Grin şaka yaptım bitanem önce beşiktaş sora senBig Grin aşkım buda şakaydı önce sen sonra beşiktaş dorusu bu bitanem seviyorum seniii rüya görmeye devam et janımsın.....SmileSmile
Ara
TutkuM
Big GrinBig Grinaşkım uyandım ya şimdi hangisi doğru bir ben bir sen nescafe olmasın türk kahvesi yaparım sana bol köpüklü nasıl karşına çıkmayım Big Grinçıkacam tabi aşkım ya bende seni seviyorum canım benm cumartesi yi bekliyorum serseriyi unutmadım haberin olsunBig Grin
aşkım sen uyu istersenBig Grinrüyanda da beni gör bjk yi değilBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yarı Finalde Rakip Beşiktaş!.. Ñ•qρα кJмя 2 349 04-14-2022, Saat: 10:09 PM
Son Yorum: wildfang
  Beşiktaş Karadeniz'de boğuldu: 3-2 Ñ•qρα кJмя 5 303 04-13-2022, Saat: 02:07 PM
  Fenerbahçe 78 – 50 Galatasaray Ñ•qρα кJмя 3 313 04-13-2022, Saat: 01:44 PM
  Hadi Fenerbahçem ... ZeNiTH 13 833 04-13-2022, Saat: 05:41 AM
  Hadi canım sizde - Selçuk Yula Ñ•qρα кJмя 2 416 04-12-2022, Saat: 07:01 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-01-2024, 01:14 AM