:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
canat efendiii sen bittinnn......:
hello
süper topik tammm 16 sayfa Smile zevkle okudum espriler süperdi.

özel hayata saygı Wink
Ara
GCLRNFNS
arkadaşlar bugün canım kardeşime bir oyun oynayalım dedik
ve bu sayede de çogu arkadaşım bir kaç saatlik te olsa birbirimizi kırmadan
güldük eglendik öncelikle bu konu başlıgının ve konuyla ilgili yazının gerçek hayatla
hiçbir ilgisi olmadıgını belirtmek istiyorum manesia kardeşimin bi sözünü paylaşmak
istiyorum neden bir bayanla bir erkegin ismini yanyana görününce hemen kötü anşlaşılır demişti bende diyorumki evet manesia bu gelenek ve söylem hepimizde var ama inan bana bende seninle aynı fikirdeyim tabiki yazmak istedigin her ismi yazabilirsin benim içinde çok doaldır bu bu yüsdende sana karşı olmadıgımı bilmeni isterim bilakis söylediin çok haklıdır sevgili canatıma gelince benim kardeşim gibidir kim nederse desin onun hakkında hayatta inanmam kötü olduguna onun kalbinin güzelligini çok ii bilenlerdenim
canat gibi bi arkadaşınız dostunuz abiniz oldugu için herkes mutlu olsun o dürüstlügün son sembolü son mohikanıdır ne kimseye yanlışı nede kimseye bi kötülügü olmamıştır
olmazda bunu canıgönülden söylüyorum ve şakaya katılan herkese tşk ediyorum burda
benim için çok güseldi eminim sizler içinde güsel vakit olmuştur birde konunun tamamen okunup anlanmasından yanayım bir iki sayfaya bakarak yorum yapanları eleştiriyorum
tabiki hayat herkesin kendise özeldir kimsenin özel hayatına bi saygısızlık yoktur olamasda neyse çok konuştum şimdi benim adım çıkıcak herkese tşk ediyorum saolun bugünki gibi hep mutlu kalınn byy byy.......SmileSmile
Ara
ÐŽeşaren
Smile-Smile-Smile

Süper tiyatro kadrosuydunuz tebrik ederim hepinizi, ayrıca bu oyunun tekrar huzurlu ve güzel neticesinde bulunması çok mutlu edici ..

Her daim dostça ve sevgiyle kalmanız dileğile ..
Ara
GCLRNFNS
SevDa YürekLi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Smile-Smile-Smile

Süper tiyatro kadrosuydunuz tebrik ederim hepinizi, ayrıca bu oyunun tekrar huzurlu ve güzel neticesinde bulunması çok mutlu edici ..

Her daim dostça ve sevgiyle kalmanız dileğile ..

ya nurcum iyi güsel hoş sölüyosunda
bigün senide böle aramısda görsek
hiç fena olmıycak hani hem istersen özel istek
bile yapılır senin için nede olsa gözümüzün nurusunn...Smile
seninde sevgiyle kalman dilegiylee nurcum tşk ler
güsel dileklerin için saol janım....Smile
Ara
ÐŽeşaren
Teşekkürler Atilla ..Neden olmasın, oda olur inşaAllah (:

Aslında dün gece bu Konu'yu okumuştum ama yorum yapamadım ..
Düşündüğün için çok sagol ..Smile
Ara
GCLRNFNS
SevDa YürekLi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teşekkürler Atilla ..Neden olmasın, oda olur inşaAllah (:

Aslında dün gece bu Konu'yu okumuştum ama yorum yapamadım ..
Düşündüğün için çok sagol ..Smile

keşke girseydin konuyaa yaa neden çekimser kalırsın anlamıyorum
yoksa sana da bi taş gelir diemi korkun merak etme sen nur sana
atıncaya kadar taşı sıra gelmes sana....SmileSmile
Ara
ÐŽeşaren
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:keşke girseydin konuyaa yaa neden çekimser kalırsın anlamıyorum
yoksa sana da bi taş gelir diemi korkun merak etme sen nur sana
atıncaya kadar taşı sıra gelmes sana....SmileSmile

Yok canım daha neler (: ..

Dün gece saat 2 gibi duygusuz'daydım, o arada bu konu dikkatimi çekti ve baştan sonuna kadar okudum, o an fena yorgundum ve konu çoktan kapanmışdı ..Ayrıca başkaların özel hayatı beni pek alakadar etmez ..

Ne taşı gelir ki bana SmileSmile
Ara
GCLRNFNS
SevDa YürekLi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yok canım daha neler (: ..

Dün gece saat 2 gibi duygusuz'daydım, o arada bu konu dikkatimi çekti ve baştan sonuna kadar okudum, o an fena yorgundum ve konu çoktan kapanmışdı ..Ayrıca başkaların özel hayatı beni pek alakadar etmez ..

Ne taşı gelir ki bana SmileSmile

hımm annadım ee o saman nediyelimm
allah seni benim elime düşürmesin diyim osaman
yoksa kaderin canatınkinden farklı olmassss ahhhaaahha:hihi
Ara
ÐŽeşaren
Amiiiin Smile-Smile..

Allah korusun ..(x
Ara
GCLRNFNS
oyyyy oyyy korktun mu benden nurr korkma korkma sana torpil yaparım...Smile

nurcum papcu yarımm