:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: Gönülden seven , Allahına kadar Seviyorum diyenler !!! Seviyorum diyebilirmisiniz ??
Seviyorum Diyebilirim
81.61%
71 81.61%
Seviyorum Diyemem
3.45%
3 3.45%
Yorum yok , Sevgiyi yaşamadımki !!!
14.94%
13 14.94%
Katılımcı sayısı: 87 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Harbi harbi seven kaç kişi var ???
HIÇKIRIK
bilmem ya sinir ediyolar ama aram iyi olsa hiç girmezler pc ye demi hadi gridinizde msn proğramımdan ne istiyosunuzBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
GCLRNFNS
itiraf ediyorum bende sevgilimi seviyorummmm....Smile
bu kıyagımıda unutmayın kolay kolay sölemem
ona bile sölemedim....Big Grin
Ara
iLLeth.!
hea onların derdi baska msnden yayılmak istiolar.. bn bu viruslerin canlı ve akılları olduuna inanmıya basladım..Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:
Ara
HIÇKIRIK
kimmiş bu sevgilin ya adını niye söyelemdin sevgilin kimmiş seninBig GrinBig Grin
Ara
iLLeth.!
atila abi bu paylasımın icin tskler..DBig GrinBig Grin
Ara
GCLRNFNS
HIÇKIRIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kimmiş bu sevgilin ya adını niye söyelemdin sevgilin kimmiş seninBig GrinBig Grin

olum murtii bak sana dioo denizzzz.....D
Ara
HIÇKIRIK
diadora Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hea onların derdi baska msnden yayılmak istiolar.. bn bu viruslerin canlı ve akılları olduuna inanmıya basladım..Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:

allah allah ya msn proğramın açılmıyo ki yayıldılar zaten yeterince artık defolup gitmelerini istiyroumBig Grin msn mi preğramımı geri istiyroumSad
Ara
GCLRNFNS
HIÇKIRIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:allah allah ya msn proğramın açılmıyo ki yayıldılar zaten yeterince artık defolup gitmelerini istiyroumBig Grin msn mi preğramımı geri istiyroumSad

kısım seni, döferim haa bana bi dosya göndermissinn
sabahh az daha taklaya geli,yoduk vallaaa .:::Smile
Ara
GCLRNFNS
diadora Adlı Kullanıcıdan Alıntı:atila abi bu paylasımın icin tskler..DBig GrinBig Grin

saoll kardeşim benim nerdesin sen olum görünmüyonnnnn
piyangodan paramı çıktıı ....Big Grin
Ara
iLLeth.!
abi o daa cok sana dio gibi bnm sefgilim yoh cunki..Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  aiLede eN coq sefdiqinis kişi kim?(desem) yaraliyureq 19 667 04-14-2022, Saat: 02:30 AM
Son Yorum: wildfang
  Aşkım dediğiniz kaç kişi var PrinceSs 43 1,987 04-09-2022, Saat: 10:21 PM
Son Yorum: wildfang
  en sevdiğiniz kişi telefonunuzda ne diye kayıtlı nazarboncuqu 19 1,197 04-30-2010, Saat: 12:57 AM
Son Yorum: MaSaL
  Aşık olduğunuz kişi başkasını seviyorsa ne yaparsın? chuLsuzz péri! 52 2,582 07-28-2009, Saat: 09:48 AM
Son Yorum: nazarboncuqu
  Dünyada iki kişi kalacak olsa, biri sen, diğeri? chuLsuzz péri! 4 519 10-06-2008, Saat: 10:22 PM
Son Yorum: sunurk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-20-2024, 11:16 PM