:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buda CReATuRE resimleri...
CReATuRE
GüL_GüZeLi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:karizmasınConfusedmiley17: Confusedmiley17: Allah sevdiklerine duygusuz foruma bagıslasınConfusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17:

tşk...Bak duanın biri kabul oldu bile sizlere bagışlandım Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Elfida
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gerçektem saygılı komnuşuyosun öncelikle bunun için tşk ederim...ama öyle sayın falan demene gerek yok bende sizlerden biriyim...tek farkım yönetici sıfatında olmam o kadar...

WinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWink

Ben süper mod. luk yaptigim sitede bile mod. arkadaslarima "sayin mod.um." diye takilirim, güzel oluyor: )

Ayrica ben tsk ederim CReATuRE Wink
Ara
CReATuRE
sen nasıl istersen canım anladım jeton geç düştü Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
devilish_murder
:x:yikildim: :yikildim: Sad çok cikish olmuşun yav çok demode bi laf ama allah sabına bağaşlasın
Ara
CReATuRE
sonunda gerçeği gören biri çıktı yaffff...... Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ben çirkinim diyorun kimse inanmıyor SmileSmileSmile
AsLı
ben inanıyorum Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
devilish_murder
yok kardeş neye çirkin olasın allhaın yarattığı herşey güzeldir:hihi bak gine demode bi laf :yikildim: önemli olan iç güzelliği
Ara
devilish_murder
ole hrşeye inanıyonda koy bi de senin resmine bakalım aslı hanım
Ara
AsLı
koyarım ne var..Big GrinBig Grin
Ara
CReATuRE
tmm tmm benim yüzümden kavga etmeyin :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:

ikinizde bakarım ben Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ay Buda Ben Ben Iyi Olmasakta Idare Ediyoz Işte.. ezoo20 85 4,784 04-14-2022, Saat: 10:24 PM
Son Yorum: wildfang
  işte ben CReATuRE...! CReATuRE 62 4,124 04-14-2022, Saat: 05:26 AM
  buda beeeeeean blade_dnzl 9 565 04-13-2022, Saat: 11:37 AM
  Buda Benim Resmim HaGi_1905 54 3,325 04-13-2022, Saat: 02:32 AM
  buda bennnnnnnn Pelikan 6 661 04-12-2022, Saat: 09:55 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-13-2024, 04:56 AM