:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
??kt?g?n?z warm????
ѕαкℓı@мѕı@η
((UYFOR)) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig GrinBig Grin sağoll Big Grin :tey::tey:bende bekliyorumm ne dicenii sabırsızlıklaa :yikildim::yikildim:

Galiba bizi aydinLatmayacak Big Grin
Ara
kı@ymı@k=)
galibaa Big GrinBig Grin insanın yapacağı en zor şeylerden biriii yalanını yalan söyleyerek düzeltmeye çalışmakk Big Grin oda beceremiyo zatenn neysee ben aldım cevabımı senn Big GrinBig Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
ee yani Wink Unuttu tabi cocuk o resimi koydugunu burda hiç oLmadi yazdi simdi bizde çakinca bise diemio acikLamada yapamio normaL o sadece aLinmayi biLio Big Grin neyse simdi bunada aLinir sustum Big Grin
Ara
kı@ymı@k=)
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ee yani Wink Unuttu tabi cocuk o resimi koydugunu burda hiç oLmadi yazdi simdi bizde çakinca bise diemio acikLamada yapamio normaL o sadece aLinmayi biLio Big Grin neyse simdi bunada aLinir sustum Big Grin

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:kop::kop::yikildim::yikildim::kop::kop:Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
bencedee alınııırr koruyucu meleklerii bizi terslerr Big Grin uzatmayalımm Big Grin anlayan anladı zatenn Big Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
((UYFOR)) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:kop::kop::yikildim::yikildim::kop::kop:Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
bencedee alınııırr koruyucu meleklerii bizi terslerr Big Grin uzatmayalımm Big Grin anlayan anladı zatenn Big Grin

:kop::kop::kop:

aynen Big Grin ama daraLiyom ya iLLaki gördü o bu yaziyiLanLari Insan bi açikLama yapar ha dgru yüzü yok Big Grin
Ara
kı@ymı@k=)
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı::kop::kop::kop:

aynen Big Grin ama daraLiyom ya iLLaki gördü o bu yaziyiLanLari Insan bi açikLama yapar ha dgru yüzü yok Big Grin

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin yanii kontrol panelindeee herşeye baktığı gibi bunada bakıyoduuurr yadaa çok konu açtığından buna sıra gelmemiştiirr yada yadaa iyice merak edelimm daha gizemli olur diye düşünmüştüüür Big Grin neyse dedikodu yapıyoruuzz Big Grin ben her girdiğimdee ilk buraya bakıyorumm cevap vermişmii diyee verene kadarda bakmaya devam edecem nasıl bi savunma yapıcak çok merak ediyorumm :tey::tey::hihi
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
((UYFOR)) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin yanii kontrol panelindeee herşeye baktığı gibi bunada bakıyoduuurr yadaa çok konu açtığından buna sıra gelmemiştiirr yada yadaa iyice merak edelimm daha gizemli olur diye düşünmüştüüür Big Grin neyse dedikodu yapıyoruuzz Big Grin ben her girdiğimdee ilk buraya bakıyorumm cevap vermişmii diyee verene kadarda bakmaya devam edecem nasıl bi savunma yapıcak çok merak ediyorumm :tey::tey::hihi

Bu Gidisle daha cok bekLeyene benzersin Big Grin Hem o bunu gordu beLkide yorum yazmadi ama bunun haKKinda acicagi konuyu dusunuyordur beLkide yine forumu terkedicek bi kac dakiKaLigina Big Grin
Ara
The jøkéЯ™
yazık bea Big Grin

Ara
kı@ymı@k=)
belkidee ama bi tepki vermelii artıkkk Big Grin benn gidiyomm dershaneye geç kalacam yoksaa Big Grin
Ara
Yenemuko
çıkmıorum ben sabit duruorum Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-27-2024, 05:42 PM