:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kayan Yazı
PCKoPaT
ya da "GéL BuLut oLDa Yağ Biraz iSLanDir, aL BaSimi DizLériNé YasLandir, DéLirMisim SéVDé BéNi usLandir.." SeKliNde... SaYgıLAr Wink
Âh be.
Ara
CariSmaBoY
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ßenim yaSımı "GeCiCi HeWeS DeiL, HaK eDeNe NeFeS oLuRum" SheKlinde Dei$tireßiLirSiniz mi Smile SayGıLar... Wink

En fazla 12 kelimeden oluşan cümleleri koyuyoruz.. O yüzden bu cümle isteğiniz üzerine kayan yazıya eklenmiştir..
p£r!k!z!
zamanla sildin gözyaşımı,unuttuğum gülmeyi hatırlattın bana, aşk yoktu derken gelip girdin koynuma..(w00w'a)
yazarsanız sevinirim =)
Ara
ÇiLeK
Her şeyde Biraz Sen Varsin..
Ara
p£r!k!z!
tüh ben kaybettim =) 13 kelime Big Grin olsun siz yaparsınız =) =D kırmassınız eski dostunuzu
Ara
CariSmaBoY
tatlı_cadı
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Nurdancım lütfen Türkçe olsun... Bu yazdıklarını bilmeyen birçok kişi olacak ve bu bir anlam ifade etmeyecek. Wink

ii o zmn ßu oLsn "Ben Zaten Her Acının Tiryakisi OLmuşum" kısa we öz Confusedmiley17:
Ara
tugfan
YINE GUNESIN BATMA SAATI,K IMININ UMUTLARI, KIMININ SEVDALARIYLA BERABER. YINE YALNIZLIGA SELAM SAATI, KAYBOLMUS SEVGILER CARESIZ HUZUNLERLE BERABER...
hulleci
Nerde unuttuysan beni orda kal..ezdirmem kendimi sana..
Ara
CariSmaBoY
tatlı_cadı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ii o zmn ßu oLsn "Ben Zaten Her Acının Tiryakisi OLmuşum" kısa we öz Confusedmiley17:

hulleci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Nerde unuttuysan beni orda kal, ezdirmem kendimi sana..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Profil alanınızda kayan yazı. Leader 10 1,391 09-06-2008, Saat: 12:15 AM
Son Yorum: nry8

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-23-2024, 07:27 AM