:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Donanma Fener bayrağı çekti
CReATuRE
1.inci Uluslararası DON-ANMA Törenlerine hoşgeldiniz...

Lütfen mazide kalan DON'larımızı ANMA töreninde yüzümüzden gülücük eksik olmasın WinkWinkWinkWink
MaNeSiA
ahanda yeni bi tartışma çıkıoBig Grin Big Grin Big Grin

ben öncü olmak istiormBig Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
:yikildim:
Ara
ѕqρα кJмя
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:1.inci Uluslararası DON-ANMA Törenlerine hoşgeldiniz...

Lütfen mazide kalan DON'larımızı ANMA töreninde yüzümüzden gülücük eksik olmasın WinkWinkWinkWink

Türk Donanmalarıyla dalga geçiyorsun yani ?

DON-ANMA diyerek
Ara
MaNeSiA
oooooffffffffffff sıktı bu konuBig Grin
Ara
CReATuRE
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Türk Donanmalarıyla dalga geçiyorsun yani ?

DON-ANMA diyerek

DONANMA BİRLİKTİR DON-ANMA İSE FENERBAHÇELİLERİN YILLIK ETKİNLİKLERİDİR WinkWinkWinkWink
ѕαкℓı@мѕı@η
Big Grin Big Grin :yikildim:
Ara
EndLess
Azız Sendekı Bu fener DusmanLıgı Nedır..Yada fenerLıLerı Kucuk Görme...SmileSmileSmile

Ben FenerLı degıLım Gunahım..Kadarda Sevmem ama ..Senın yaptıgın sacmaLık..SmileSmile

bı Kac atasozu vardır..SmileSmile BıLıyomusun..SmileSmile

Alıntı:BöburLenme Padısahım senden buyuk ALLah var

Kendını cok buyuk Görme..Smile

Alıntı:Kucuk ınsanLarın GöLgeLerı buyuk oLur..

GöLgene aLdanıp İnsanLarı asagıLama..!

Mert sende aynen..SmileSmile
Ara
CReATuRE
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Azız Sendekı Bu fener DusmanLıgı Nedır..Yada fenerLıLerı Kucuk Görme...SmileSmileSmile

Ben FenerLı degıLım Gunahım..Kadarda Sevmem ama ..Senın yaptıgın sacmaLık..SmileSmile

bı Kac atasozu vardır..SmileSmile BıLıyomusun..SmileSmile

Kendını cok buyuk Görme..Smile

GöLgene aLdanıp İnsanLarı asagıLama..!

Mert sende aynen..SmileSmile

Birincisi fener düşmanlığı demiyelim de Feneri sevmeyen bir kişi diyelim ona...

İkincisi fenerlileri değil hiçbir Allah'ın kulunu ne benim nede senin küçük görme gibi bir şey söz konusu olamaz bu lafın gerçekten saçmalık...

Bende Feneri sevmiyorum , yaptıklarıma gelince saçmalık diyemezsin ettiğin laf yanlış benim yorumuma saygı göstereceksin diye bir kural nasıl yoksa benim yapmış olduğum yorumada saçma diyemezsin laflarını kullanırken seçimini iyi yap kartal...

O atasözlerini senden belki daha önce duydum merak etme ...Kendimi büyük görmüş olsam şuanda çok farklı bir yerde ve konumda olurdum bunu bi düşün istersen...

Yukarıda da dediğim gibi kimseyi aşşağılama yetkisine ne ben ne sen nede bir başkası sahip değil...

Bende sana bi laf söyleyeyim o zaman :

''EL ELDEN ÜSTÜNDÜR ''

''BEŞ PARMAÄžIN BEŞİDE BİR DEÄžİLDİR ''

Son olarak söylemek istediğimde madem rahatsızlık duyuyosun ne diye yorumları okuyup yorum yapıyosun baktın saçma bir konu saçma sapan konuşmalar konuya girme bile , ha giripte okuyosan bu konuyu o zaman sana laf atan yada senin hakkında konuşan kişilere yorum yap onlarla muhatap ol benimle değil...

Daha fazla yorum yapmaya gerek yok seninlede tartışma ortamına girmek istemiyorum...Sen kendi önünden ye bende kendi önümden birbirimizi kırmayalım...
EndLess
Ben..Senın ınsnLarı AsagıLarken..Yaptıgın.. HakaretLere SacmaLık dedım..Kı sne Bunu anLamıcak Kapasıtedeysen..Orasını Bılmem

Kı Barız Bı sekılde hem Yagmura hem Merte Hakaret edıyorsun.. ama Sana Göre Bu normal oLabıLır..SmileSmile

Ucuncusu ben burda bırını kırmak gıbı salakca bı dusunce ıcınde oLsam..Cok guzeL adam Mort Ederım Bı daha Cenesını Acamaz..SmileSmileSmile

Senın Gs Fb Muhabbetınde Benı ıLgıLendırmez..Smile Ben Konu ıcınde Merte savurdugun hakarete Krsı cıkmıstım Neyse..SmileSmile

Alıntı:" SuskunLugum en GuzeL Cevabımdır BıLırsın..Muzık Susarsa Bende Susarım Daha ONeMLI DegıLsın..SmileSmileSmile

Neys eBu konuya HArcıcak Vaktım Yok..SmileSmile Sız ebos Vakıt OLdurmeLer..Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fener, dünya sıralamasında yükseldi!.. Ñ•qρα кJмя 2 332 04-14-2022, Saat: 12:03 PM
Son Yorum: wildfang
  Teşekkürler Fener'im! Ñ•qρα кJмя 1 277 04-13-2022, Saat: 02:02 PM
  Fener, Alkmaar’ı rövanşta yenebilir - Can Bartu Ñ•qρα кJмя 2 309 04-12-2022, Saat: 11:42 PM
  Haydi Fener Haydi Fener Haydi ! Ñ•qρα кJмя 1 359 04-12-2022, Saat: 02:36 PM
  Ya Cepheye Gidersin Ya Fener'den Gidersin! Ñ•qρα кJмя 17 693 04-12-2022, Saat: 07:22 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-23-2024, 06:50 PM