:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TiPi KaYıK = w00w :D
eXseLanS
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teklifleri de?erlendireceksin demek kanka... O zaman ilk teklif benden...

Benimle ??karm?s?n ???

Evereste ??kcaz ama Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin MCx kanka Big Grin

Big GrinBig Grin evet... bo?ver senay? all sen beni... zuhahahhaa..Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
w00w
Zuahahahahah Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin Napıyım oğlum ben senin gibi s.d.kliyi Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
eXseLanS
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Zuahahahahah Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin Nap?y?m o?lum ben senin gibi s.d.kliyi Big GrinBig GrinBig Grin

Big GrinBig GrinBig Grin lem ndn c?kma teklifi edion o zaman bana....Big GrinBig GrinBig Grin

seni seviyorum ibooomm bnm...Confusedmiley27: Confusedmiley27: Confusedmiley27:

NOT: Yanl?? anLamay?n erkek?i de?ilim...Big GrinBig Grin
Ara
w00w
Ahauhaahua Big Grin Lam ziya... Bi kaybol... Benim sevgilim var... Hem ben senin bildiğin erkeklerden değilim. Senin bildiklerin o biçim oluyor... Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
eXseLanS
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ahauhaahua Big Grin Lam ziya... Bi kaybol... Benim sevgilim var... Hem ben senin bildi?in erkeklerden de?ilim. Senin bildiklerim o bi?im oluyor... Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Confusedmiley36: Confusedmiley36: Confusedmiley36: zuhahha... bende seni kac?racam lem..Big GrinBig Grin
Ara
w00w
Kaçacağımı kim söyledi ? Big GrinBig GrinBig Grin Ya Ziya bi kop git Allah aşkına Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
eXseLanS
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ka?aca??m? kim s?yledi ? Big GrinBig GrinBig Grin Ya Ziya bi kop git Allah a?k?na Big GrinBig GrinBig Grin

yaa hadi ibo Allah?n adn? aLd?m art?k b?rak benii yaa istemiyom seni Alla Alla deli mi nee...Big GrinBig Grin
Ara
w00w
Big GrinBig GrinBig Grin Evet Deliyim ama kime niyet kime kısmet... Sonuç : Sana kaçmıycam... 2 le.. Big Grin
Ara
eXseLanS
yaa dmk öle... oLsun kaderde buda warmışSad..Big GrinBig Grin
Ara
w00w
Bunun üstüne sen en iyisi Grup84 ü dinle...

Kaderimde budamı vardı... Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-02-2024, 12:28 PM