:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
şeytan diyor ki...
kardelen_21
Gülçan ne ara geldi benim kankam yanınaBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin başka şeylerde diorBig GrinBig Grin bi ara ben sana sölerimBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
AdAmIn1i
ROSE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:şeytan diyor ki git taaaaaaaaaaaaaaaa d.............. Big Grin

Eee Devamını AlabilirmiyimBig Grin
Ara
ROSE
kardelen_21 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gülçan ne ara geldi benim kankam yanınaBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin başka şeylerde diorBig GrinBig Grin bi ara ben sana sölerimBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
arzum ara ara geliolar hadi hayırlısı Big Grin başka çok şeylerde dio bende sana sölerim Big Grin
Ara
ROSE
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Eee Devamını AlabilirmiyimBig Grin
devamı yanında Big Grin
Ara
kardelen_21
ROSE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arzum ara ara geliolar hadi hayırlısı Big Grin başka çok şeylerde dio bende sana sölerim Big Grin
Ben anlıom seniBig GrinBig GrinBig Grin ah ah bide kankam dioki yani şeytan git git dio sadece işteBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ROSE
gidelim mi Smile
Ara
AdAmIn1i
Bekliyom GelinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
şeytan diyo yüksekli korkunu yenmek için çık çatıya atla ( 3. kattan aşaya bakamamm ) Big Grin
Ara
kardelen_21
Konservaturaın orda bekleBig GrinBig GrinBig Grin sona ben vınlayamBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
şeytan diyoki... artık kimse için üzülme ( ama yapamıyom )
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İcimden 1 Ses ... Diyor :D PesmisT GirL 32 1,150 09-10-2009, Saat: 02:54 AM
Son Yorum: Aşksı@z

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 06-05-2024, 08:51 AM