:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.::G?zel S?zler::. (1)
agirdelikanli
kalp04.gif
- Ruhumu yerlere serip hasret cektirende olsan, ne askina bedduam nede sana kinim var,Deryada akar gibi binbir dertle dolsamda, seni mahsere kadar sevmeye yeminim var!

- S?zlerin akl?mda yada akl?m?n ard?nda, Hayalin kar??mda yada sesin kula??mda, Ya ben ??ld?r?yorum, yada ?ok ?zl?yorum, Ya ?zlemek, yada ?zlenen ?ok ?zel B?RTANEM.

- Bir tatl? a?k g?l??? ?zledi g?zlerim, Ve sen hangi alemde hangi d??lerde isen gel, ??nk? g?l???n? ?ok ?zledim...

- O sessiz aksamda ay ????? geceme girdi, karanl?kta kalan kalbimi ayd?nlatt?, ard?ndan yakamozun ???lt?lar? ressamlar? k?skand?ran resmini yans?tt? deryalar?n kalbine bebe?im...

- E?er ?u an konu?acak durumda olsayd?m, Sesini duymak i?in neler vermezdim, Seni ne kadar ?ok sevdi?imi anlatamam, Yolunu bulabilseydim zaten ?u anda ?ile ?ekmezdim..

- Gecenin karanl???ndas?n, g?ne?in ?????nda, Suyun damlas?nda, selin co?kusunda Kimi yan?mdas?n kimi r?yamda Ama hep akl?mdas?n sak?n unutma...

- Sevgimi bir yerde g?ky?z?ne yerle?tirdim, Kimse beni farketmedi, g?zya?? olup ya?d?m, S?cak g?nlere inat, Ya?murun g?zya?? oldu?unu kimse anlamad?, Sen bile...

- Y?re?im umulmayan yaralarla ba?edemezken, Bir tatl? a?k g?l??? ?zledi g?zlerim, Ve sen hangi alemde hangi d??lerde isen gel, ??nk? g?l???n? ?ok ?zledim...

- Kimine g?re ate?tim cay?r cay?r yanan, Kimine g?re bir y?ld?z hep parlayan, Kimi ?i?e?e benzetirdi hi? solmayan, Ama ben senin i?in su olmak isterdim hep muhta? olunan.

- Elbet r?zgar ve deniz ta??r emanetlerini, Bekle g?n gelir g?ne?im bulacakt?r seni, Ak?amlar? balkona ??k, g?zlerini kapat, R?zgar benim yerime ?pecek seni...

- Sana Binlerce G?l Vermek Isterdim Ama G?ller Solar, Sana ?mr?m? Vermek Isterdim Ama Bir G?n ?lecegim, Sana Sadece Sevgimi Veriyorum Sonsuza Dek S?rece?i I?in...

Bu Konudaki Yorumlar
.::G?zel S?zler::. (1) - Yazar: agirdelikanli - 11-28-2006, Saat: 01:06 AM

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  G?zel S?zler 2.. tatlı_cadı 2 873 04-12-2022, Saat: 05:38 AM
Son Yorum: wildfang
  G?zel S?zler.. tatlı_cadı 2 774 04-12-2022, Saat: 05:21 AM
  ?zl? S?zler EYVALLAH 7 1,157 04-07-2022, Saat: 05:47 PM
  ayd?nlatan s?zler yasemin1 5 703 04-06-2022, Saat: 11:23 AM