:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
burçlarınıza göre zekanız !
Seyduna
Koç'taki Merkür: Hızlı düşünür. Yeni düşüncelere açıktır. Sözlerini esirgemeden konuşabilir. Tehlikeli durumları sezerek hemen reaksiyon verebilir. Bir politikayı inandırıcı biçimde ortaya koyabilir. Hız gerektiren işlerde başarılıdır. Sabır ve aşırı dikkat gerektiren işler ona göre değildir.

TongueTongue
Ara
deli yürek
Oğlak'ta Merkür: İş zekası çok gelişmiştir. Çok iyi bir örgütleyici olabilir. Gerçekçidir ve kurallara önem verir. Disiplinin olduğu yerde rahat eder. Gerçekçi tavrı yüzünden başkaları tarafından fazla kötümser tanınabilir. Hatta soğuk bir konuşma tarzı da olabilir. Ancak hırslı ve sorumluluk sahibidir. Aşırı gelenekçi olabilir.

Teşekkürler.
Ara
Hasretiim
Yengeç'te Merkür: Duygu yüklü kolay etkilenen bir zihni vardır. Geçmişte yaşananlar onu sürekli meşgul edebilir. Hafızası güçlüdür. Yetenekli bir öykü anlatıcısı olabilir. Empati gücü yüksektir bu yüzden psikolojik danışmanlık ona uygun olabilir. Büyük riskler almayı sevmez.

Ben ve piskolok Alakasi Yok Ya Smile Veya Ben Sectigim Meslegin Yanlis Meslek Oldugunun Farkina Hala Varmadim.. Genelde Burcumun Özelliklerini Tasirim Ama Bu Meslek Pek Tutmadi Smile

Tesekkürler... Smile
Ara
chatlaq
Ricalar Tongue
Ara
aMyLee
Boğa'daki Merkür: Yavaş ama sindirerek öğrenir. Öğrendiklerini bir daha unutmaz. Pratik düşüncelere sahiptir. Maliyet bilinci vardır. Vadeli işlerde son derece başarılıdır. Yeniliklere pek açık değildir.

Gayet hızLı öreniorumm (:

sağoL canımcımm ...

Ara
chatlaq
Rica ederim (=
Ara
ÐŽeşaren
Sağol Duygu'cum ..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Burçlara göre mesaj ve hediye seçimleri. Hasretiim 1 370 04-13-2022, Saat: 03:54 AM
Son Yorum: wildfang
  Burçlara Göre Düğünler Hasretiim 2 406 04-12-2022, Saat: 04:28 PM
  Doğum Tarihinize Göre Hangi Otsunuz lover 5 509 04-11-2022, Saat: 02:50 PM
  Doğduğunuz Aya Göre Karekteriniz kardelen 31 1,942 04-04-2022, Saat: 12:52 PM
  Burçlara göre Zeka Hasretiim 6 547 06-14-2011, Saat: 01:27 PM
Son Yorum: MaSaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-08-2024, 06:14 PM