:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ve söylüyorum Sana “Ben vazgeçmedim” diye...
нüzüηçiçÑ”ği
tşkler çileğimmmmmmmmmmm Smile
Ara
ÇiLeK
Yokluğun..
Ah o dayanılmaz yokluğun var ya.. Uyutmuyor. Nefes aldırmıyor. Hiç bir şeyi yaşatmıyor. Bırak yaşatmayı..

Uzaktasınvirgs.gif ayrısın benden; sana duyduğum sonsuz sevgimevirgs.gif aşkıma rağmen. Var uzakta ol. Sana dokunamasam bilevirgs.gif yanımda göremesem bile her gün açacak bir çiçek. Senin için.. Aşk için..

Yokluğun.. Buz gibi. Zemheride bırakıyor yüreğimi. İçmeye çalıştığım bir bardak tavşan kanı çay bile ısıtmıyor içimivirgs.gif okuduğum bir dolu aşk şiiri dindirmiyor yüreğimdeki sensizliği..

Ellerimsinvirgs.gif gözlerimsin. Yokluğunda daha da iyi anladım bunu. Benim bunu anlamam bir şey ifade etmiyor ama.. Hatta bunu anlamam sevdamı daha da büyütüyorvirgs.gif yüceltiyor kalbimde. Azalacağı yerde kat be kat artıyor sana olan sevgim..

Kalbimin seni sınırsızvirgs.gif karşılıksız katıksız sevmesini; bülbülle gülün tutkusunavirgs.gif şarkılardaki söz ve müziğin vazgeçilmez arkadaşlığına benzetiyorum..

Ama şöyle bir düşünüyorum..

Çok sevmek işe yaramıyor bazı aşklarda. İşe yaramıyor demeyelim de sadece çok sevmek yetmiyor bazı aşklarda. Yani benim şu anki durumum. Gönlümün sevdiğim kişi yani senin tarafından sevilme isteğini bir tarafa bırakalımvirgs.gif sonsuz ve de katıksız bir sevgi ile seni seviyorum ama sen yoksun. Yokluğunla başbaşayımvirgs.gif seninle olmam gereken yerde..

Nerdesin..? Gel..

Yüreğimde aşkın serinliğinivirgs.gif sevginin dinginliğinivirgs.gif aşkın heyecanlarınıvirgs.gif kıpırtılarını hissetmek istiyorum. Seninle birlikte..

"Sevgi bir yürekteki yoğun duygularınvirgs.gif başka bir yüreğe akmasıdır..'' diye okumuştum bir yerde. Çok doğru. Yüreğine akıyorvirgs.gif yüreğimdeki o tarifsiz duygular. Hissediyor musun bilmem..?

Aşkvirgs.gif yüreklerin en kuytu yerindeki sürekli okşayıcı bir şarkı; bitmesi hiç istenmeyenvirgs.gif defalarca dinlenmek istenen..

Sen de yaşadığımız güzel anları düşün. Sadece aşkı.. Bir aşk şarkısı eşliğinde..

Ben aşkı düşünüyorum şu an. Yüreğimden zihnime yansıyanlar bunlar..

Bebek için ağlamakvirgs.gif yazar için yazmakvirgs.gif volkan için patlamakvirgs.gif kuş için uçmakvirgs.gif hanendeler için şarkı söylemekvirgs.gif çıra için yanmakvirgs.gif su için akmakvirgs.gif fırtına için esmekvirgs.gif yağmur için yağmakvirgs.gif yıldız için parlamakvirgs.gif sis için çökmekvirgs.gif miskamberler için kokmakvirgs.gif şair için şiirvirgs.gif ağaç için kökvirgs.gif gül için goncavirgs.gif çiçek için açmakvirgs.gif nehir için coşmakvirgs.gif güneş için doğmakvirgs.gif bülbül için gülvirgs.gif sevgi için paylaşılmak ne ise yürek için aşk odur..

Nefes almakvirgs.gif yaşamın nasıl "olmazsa olmaz"ı ise sevginin bir kıvılcımla ateşlediği aşk da yüreğin "olmazsa olmaz"ıdır..

Korkulanvirgs.gif kaçılan ama vazgeçilemeyenvirgs.gif duygularımızı yüreğimizin diline bıraktıranvirgs.gif şaşırtanvirgs.gif havalara uçuranvirgs.gif yerden yere vuranvirgs.gif bizi anlatılmaz telaşa koyan..

Aşk böyle bir şey işte..
Şimdi seninle aramızdavirgs.gif kalbimde keskin acısını hissettiğim kahrolası uzaklık var.
Var ama..
Gelmeni istesem.. Gelir misin..?

Bilmiyorum..
Ama şunu iyi biliyorum kivirgs.gif kader hiç bir şeyi yarım bırakmıyor..

Biliyorum bigün gelecegim (Geleceksin)Bana...
Ara
duyqushh
emeğine sağlık canım Smile
Ara
Aşksı@z
Kalbimin seni sınırsızvirgs.gif karşılıksız katıksız sevmesini; bülbülle gülün tutkusunavirgs.gif şarkılardaki söz ve müziğin vazgeçilmez arkadaşlığına benzetiyorum.

.Çok güzel bir paylaşım ellerine Yüreğine sağlık Hilal paylaşımların hepsi bir birinden güzel ve zevkle okuyorum
Ara
snd
tesekkurler
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
teşekkür ederim beğendiğinize sevindim Smile
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Unut/ma beni...

Ruhum komada... Ruh ölür mü? Ruhlar/da ölür, yorulur senden öğrendim...

Dinle/me, kalp atışlarımı... Onlar çoktan durdu... Nabzım karışmıyor artık, sesine!

Senin sokaklarında adımı heceledim hep... Adımı aradım yüzünün tutunaksız merdivenlerinde... Dilinden düşerken yerlere, kirpiklerine astım Ef'i, Sun savruldu bilmediğim bir kente, ayaklarının güzüne!... Ef-Sun düş'tü, kanadı...
Sana her uzanışımda, üstüme bastın... Dib(-in)e vurdum en dibe!...

Ruh katili! Acıyı ördün saçlarıma, gecelerimde ki yıldızları indirdin yeryüzüne, gülüşlerimi hapsettin duvarlarına! Beyaza leke düşer dedim, mürekkebin kirletti düşlerimi! Ay ışığı'ndan yıldızları (ç)alamıyorum, göğe ellerim uzandığında, ekleyemiyorum gözlerime, tekrar gülerlerdi belki! Yerine koy onları! Yakışmadılar yeryüzüne, tıpkı senin aşk(-ım)a yakışmadığın gibi!

Nefes diye soluklandığım hava, ciğerlerimi boğuyor... Parçalanmış ömrüme yama yapıyorum bıraktığın hüznü... Ama arada bir de düşünüyorum, delik deşik aldanmışlıklarım dururken sen değilsin bu mutsuzluğun nedeni... Hep koyu siyah yalnızlıktı taşıdığım, şimdi içine kırmızı damladı.

Sol yanımda ki kesik, ihanetinin arsız dikeni! Sus, bana aşk de/me! Yoksu(l-n)luğunda peydahladığın, (p)hiçim ben! Ayazlar da üşüttüğün, gülüşlerinle emzirmediğin, sana aç bıraktığın! Suretimin aslı yok! Adım yok! Babam yok! Yoklukların içinde (p)hiçim! Faili belli olan (h)***! Mezar taşıma adını yaz! Doğuşuma sevinmedin sevgili(m), ölümüme ağlasın melekler(in)!

Cesedimde parmak izlerin var! Yaşanmışlıklar(-ımız) tebessüm ediyorlar her köşede... Olay yeri inceleme ekipleri gelecek birazdan! Yalanları kuşan/ma... Tanrı inecek, anlatacak cinayetini!

Ne çabuk bulandım kırmızıya, siyahın masumiyetindeyken... Rahmim de kürtaj kırıntıları... Oluk oluk akıyor geceye kan!

Oysa prensestim ben ölmeden önce, camdan/dı yüreğimin ayakkabısı...

Masallar değişti, büyüdük...
Dedim ya; camdan/dı yüreğimin ayakkabısı zaten... Kırıldı(m)!

Gerçekleri kandıramaz kelimeler(in)...

Gidemezsin dedin...

Gittim...

Öldürürüm dedin...

Zaten ölüy(d)üm...

Terkettin...

Kaldın, kalandı terkeden! Yürek kapımı kapattım... Ayakkabımı eşiğine bıraktım...

Bana el/veda(lar)...

Özgürsün artık, yazılmayacaksan olsan da satırlarımda;

Günün aydın olsun Efsun'suz tümce...

Yaşat/ma beni...
Ara
K€$K!NßI¢@K
Canim yine hasreti, huznu, ozlemi ve en onemliside sevgiyi butun sayfalara serpistirmissin..

Bu saydiklarimin hepside yureginde her daim var olsunlar..Hepside bir birine giden yol bir birine bagli bir kopru birindne biri eksik olunca digerlerininde bir anlami kalmaz...

Rabb'im bu guzellikleri yureginden yoksun etmesin ins..Yurek dolusu sevgilerimi ve tesekkurlerimi birakiyorum bu yuklu sayfana ve yuregine...

SmileSmileSmile
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
K€$K!NßI¢@K Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Canim yine hasreti, huznu, ozlemi ve en onemliside sevgiyi butun sayfalara serpistirmissin..

Bu saydiklarimin hepside yureginde her daim var olsunlar..Hepside bir birine giden yol bir birine bagli bir kopru birindne biri eksik olunca digerlerininde bir anlami kalmaz...

Rabb'im bu guzellikleri yureginden yoksun etmesin ins..Yurek dolusu sevgilerimi ve tesekkurlerimi birakiyorum bu yuklu sayfana ve yuregine...

SmileSmileSmile

Teşekkür ederim canım benim.
Bende bıraktığın yolladığın sevgini yüreğime alıyorum Smile
Ara
ÐŽeşaren
Konular birleştirilmiştir
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sitem edemiyorum sana. levell 2 422 04-14-2022, Saat: 07:54 AM
Son Yorum: wildfang
  **Duy Diye Değil** MasaL_perisi 14 687 04-13-2022, Saat: 07:16 PM
  Binlerce (Seni Seviyorum) Borcum vardi sana €BeRimSin 8 479 04-13-2022, Saat: 02:58 PM
  Sana Sadece Sana... eRCi 5 352 04-13-2022, Saat: 02:53 PM
  Sana Bu Sözler sevdiğim.... eRCi 16 791 04-13-2022, Saat: 02:38 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-31-2024, 03:35 PM