:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mevsimsiz
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Çok değişti artık zaman,mevsimler döndü, hangi çiçek hangi mevsimde açıyor hiç bilemiyorum.
Sahi sen hangi çiçeksin ?
Sonbaharda açan, son gül mü ?
Eğer öyle ise bu kadar diken niye ? Hangi yaprağını bilerek incittim ,hangi parçanı kopardım da dikenlerini batırıp batırıp çekiyorsun bedenimin dört bir yanına...
Başka bir çiçek isen konuşmak bile gerekmez var git yoluna...Çünkü; yaralı bülbülün hatırın da kalan en temiz sevdadır; sonbaharın son gülünün sevdası...
Acemi bir bahçıvanken bile kıyamamışken seni koparmaya,bu kadar öfkeli açmak niye? Bütün çiçekler açmak için bekler bahçıvanı,onun şefkatini,onun hassas yüreğini...
Sen çok geç kalmıştın unuttun mu ?
Yaralıydı bahçıvan,dört bir yanından,yine de incitmedi senin sevdanı,yürek bahçesinin bir köşesinde bıraktı öylece dostane...
Sen son baharın son gülümüsün yoksa;hep mevsimsiz açan...
Yok başka bir çiçek isen var git yoluna işim yok seninle...
Sana ellerime sunmuştum gül bahçesini
İncitmekten korktuğum sen
Dikenleri bir bir batırıyorsun şimdi yüreğime
Ben naptım ki sana !

Yoksa başka çiçek bahçelerine mi vardın
Eğer gittiysen
Sakın dönme benim gül bahçeme.

Yüreğine sağlık xesar..
Ben incitmeyen acemi bahçıvanım, sen son baharda açan o son gül müsün ?
Kokun yabancı değil de,dikenlerini tanıyamadım !
Sen hep mevsimsiz açan son bahardaki o son gül müsün ?

Seninde yüreğine sağlık Beyaz.
Yanlış mevsimde açan sekizinci rengin isimsiz çiçeğine.
Daha önce yazmış olduğum ve burada paylaştığım bir yazımın başlığını hatırlattı bu yazilar bana. Her satırı bir başka değerli olmuş kardeşim yüreğine sağlık.
asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yanlış mevsimde açan sekizinci rengin isimsiz çiçeğine.
Daha önce yazmış olduğum ve burada paylaştığım bir yazımın başlığını hatırlattı bu yazilar bana. Her satırı bir başka değerli olmuş kardeşim yüreğine sağlık.

Bulursam mutlaka okumak isterim.
Teşekkür ederim.
Müsait bir zamanda mutlaka okurum : )