:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bir daha dünyaya gelmek...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Geçen gün bir programda izledim vatandaş diyor ki bir daha dünyaya gelsem yine eşimi severdim.Aslında hayranım böyle aşklara sevdalara.Ama bir taraftan bakınca da çok komik geliyor bana neden mi? Çünkü adam bir daha dünyaya gelme ihtimali olmadığını biliyor aslında eee evde hanımda bekliyor öyle söylemese başına neler gelir kimbilir. Smile
Her şey bir yana öyle bir ihtimal olsaydı tekrar dünyaya gelmeyi kesinlikle istemezdim.
1.Farklı bir hayat yaşama ihtimali var karşımıza ne çıkacağı belli değil
2.Hadi geldik dünyaya bir daha aynı şeyleri yaşayacaksak ne gerek var.
3.Bir tek sevdiğimiz insanla yeniden beraber olduk diyelim peki ya hayatımızdaki diğer insanlar diğer varlıklar.
Bu yazıyı neden kişisel aşk yazılarına yazıyorum söyleyeyim.
İnsan sadece bir kişiye bağlayamaz hayatını.Anneme babama kardeşime dostlarıma evdeki kuşlarıma iş yerindeki köpeğime kısacası ben hayatımdaki herşeye zaten aşkla bağlıyım .
Ve en önemlisi bugün yaşadığım hayata aşığım.
Ne gerek var riske girmeye...
Allah bozmasin ne diyelim Smile bende gelmek istemezdim çünkü bu hayati bile yasamasini bilemedim..
İnsan kaldığı yerden devam etmesini bilmeli tekrar tekrar denemeli.
Henüz geç olduğunu zannetmem Smile
Ooo ben cok buyudum olmaz artik Smile)
Ölüme kaç kaldı Big Grin eğer bu sorunun cevabını biliyorsan gerçekten senden geçmiştir.Yok eğer bilmiyorsan daha o kadar büyümemişsin demektir.
Peki Smile
Güzel yorum atmışım dimi Big Grin
Ivit Big Grin