:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Tema
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Ben küçükken bu siteye üye olduğumda 3 yıl boyunca kullandığımız tepesinde hergün sevgililer günümüzü kutlayan yeşilimsi bi teması vardı hatırladınızmı bilmem ama ben o temayı istiyorum hadi onu kaybettik bulamayız dersen kuşlar uçan temada olur yeterki bu olmasın Big Grin

şimdi dersinki onu yüklersek sorun çıkar bu daha ii yok admin abi yok o temalar daha kullanışlı hem valla hem billa Smile

millet destekleyin beni desteklemeyenin mouse'u bozulsun klavyesi çöksün Big Grin
aynen katılıyorum destekliyorum hatırlıyorum o tema'yı bende Big Grin lader duy sesimizi...
Kuşlar Börtü Böcek Big Grin

Ne Güzel Olur Aşıklar Tepesi Felan
tolga duyuyon dimi bizi bak herkes benle aynı fikirde Smile
tema değil de ben böyle de beğeniyorum amaaaaaaaaa aşkım yaaaa bitimiz vardı bizim forumun dolanıyodu sayfada hiç yoktan o geri gelse hoş olurdu bence Big Grin
Her yeni tema ayrı bir güzellik,arkadaşlarımın çoğunluğu ne isterse katılırım.Sorun En önemli kullanım alanı (chat,kimler çevirim içi vs.)bantın badoo ile yok edilmiş olması,bu sorun giderilirse mutlu olurum,saygılar.
bana heryer TRABZON zaten Big Grin
forumumuzun biti bile yok Big Grin
he bit yok ama uyuz etcek her türlü haşeratımız mevcut çok şükür...
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:he bit yok ama uyuz etcek her türlü haşeratımız mevcut çok şükür...

örnek bir badooo Big Grin
Sayfalar: 1 2 3