:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: buras? ADANA; Holywood de?il!!! Kan?n?z Donacak!!!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
holywood filmlerini aratmayan ya?anan olay ise:

gecenin bir vakti 22 ya?lar?nda 2 gen? normal bir ?ekilde banklarda oturuyorlar... yanlar?na 35 ya?lar?nda bir adam yakla??yor, kar??lar?na dikiliyor ve "Cebinizde neyiniz var neyiniz yok vereceksiniz!!!" diyor. ?ocuklarda sert kaya ??kmas?nlar m?... adam? al?yorlar iyi bir d?v?yorlar; a??z burun kan!!! daha sonra ?ocuklardan birisi, d?vd?kleri yetmezmi? gibi adam? al?yor kanal?n i?ine, ak?nt?ya at?yor... adam y?zme bilmesin mi!!! suya girip girip ??k?yor!!! "abiler ben ettim siz etmeyin, kurtar?n beni!" tarz?nda s?zler sarfediyor ve di?er ?ocuk insafa geliyor ve hemen ard?ndan atl?yor. 1 kula? at?yor 2 kula? at?yor; meyer adam y?zme biliyormu?, numara yap?yormu?... ?ocuk adam? kurtarim diye koluna bir giriyor... adam cebinden art?k ne ??kar?yorsa ?ocu?a sapl?yor kanal kan g?l? oluyor!!! ard?ndan, adam bak?yor, ?ocuk ?lm?yor ?st?ne aban?yor ?ocu?u bo?arak ?ld?r?yor...
Allahım yaa... Ne insanlar var. Para için öldürmeye değermi ?