:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ya sen ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
...................................
Smile o kim yaffff ?*?
o bende saklı Smile yok yok sevmiyorum kimseyi şakacıktan yazdım latife olsun diye. ya sen ? hiç böle sormamıştım da daha evvel iyi oldu tecrübe kazanayım şimdiden Smile sevdiğim çok ama aşk babında yok Sad
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin aLLah aLLah ÇatLaksın sen ya Big Grin
evet :yikildim:
hadi hadi kim durup duruken yazar böle bisey valla forumda asik olanlarin sayisi cogaldi bi ben kaldimBig GrinBig Grin
Yok valla ben a??k de?ilim :yikildim: tam olacakt?m direkten d?nd?m iyi ki de d?nm???m :yikildim: :yikildim: :yikildim: aman arkada?lar a??k olmak marifet mi sanki offf oluyorsun ?z?l?yorsun i?te....
ArzuLAr ŞeLaLe Big Grin Big Grin miLLet aşık oLuyor
Confusedmiley20: Confusedmiley20: Confusedmiley20: Confusedmiley20: Confusedmiley20: Confusedmiley20: BEN HERSEYE RA?MEN SEVD?M A?K MANTIK DI?I B?RSEY ?NSANA YAPTIRAMAYACA?I YOK HALADA SEV?YORUM NE KADAR ACI ?EKERSEM ?EKEY?M SEV?N BE M?LLET SEVMEN?N ACISI ?OK OLSADA TADI H?? B?RSEYE BENZEMEZ ............Confusedmiley20: Confusedmiley20: Confusedmiley20: Confusedmiley20: Confusedmiley20: Confusedmiley20:

DUMAN G?ZL?M
ceremi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Confusedmiley20: Confusedmiley20: Confusedmiley20: Confusedmiley20: Confusedmiley20: Confusedmiley20: BEN HERSEYE RA?MEN SEVD?M A?K MANTIK DI?I B?RSEY ?NSANA YAPTIRAMAYACA?I YOK HALADA SEV?YORUM NE KADAR ACI ?EKERSEM ?EKEY?M SEV?N BE M?LLET SEVMEN?N ACISI ?OK OLSADA TADI H?? B?RSEYE BENZEMEZ ............Confusedmiley20: Confusedmiley20: Confusedmiley20: Confusedmiley20: Confusedmiley20: Confusedmiley20:

DUMAN G?ZL?M
Tat..Tad?n? alamad?ktan sonra ahhhh ah! Confusedmiley18: b?yle mor mor gezer insan Smile