:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Eee hep sewqi s?zleri s?kd? biraz birazda nefret ve kin s?zlerinden bahsedelim...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Nefret Ediyorum Senden O Yalanci Gozlerinden, O Seytan Ruhlu Gozlerinden Nefret Ediyorum. Zaten O Degilmi Beni Bu Hallere Koyan O Degilmi Beni En Derinden Yikan! O Degilmi Senden Nefret Ettiren.
--------------------------------------------------------------------------
Sevmez Olsaydim Seni O Yalanci Gozlerini, Sevmez Olsaydim Seni O Ipek Saclarini Tutmaz Olsaydim O Pamuk Ellerini. Inanmasaydim O Yalanci Gozlerine!
Bu Gece Ruyama Gior Gizlice. Beni Simsiki Sar, Op Kokla Iyice, Son Kez Isyanlar Savur Kufret... Ve Sonra Cekgit Kahrolasi Hayatimdan Sinsice.
Ben Ki Senin Icin Dunyalari Yakacaktim, Sen Tutup Beni Yaktin. Nefretimsin!
Cikarsinlar Seni Satisa, Bir Lira Verene Lanet Olsun!
O Guzel Saclarin Bir Bir Dokulsun Herkes Nese Icindeyken Senin Boynun Bukulsun Mezarin Yilanin Akrebin Bol Oldugu Yere Kazilsin, Allah Seni Yaksin Beni Yaktigin Icin.
Hatirlasana O Eski Yillari Seni Ne Cok Sevdigimi Ozaman Istemezdin Cunku Baskasini Severdin Simdi Ne Oldu Yalvariyorsun Diz Cokuyorsun Ama Baska Kapiya Sana Verecek Bir Askim Yok Eger Cok Istersen Nefretim Var...
Sen Simdi Kara Bir Kuskusun! Kalabalik Sehrin Yitiklerinde, Mavi Ellerini De Siyaha Boyuyorum, Oylece Kaliyorsun Kendi Cehenneminde!