:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sevmeyen Okumas?n Bu Yaz?y? ...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2

Firari Fırtına

Y?llara ?izik at?p , hala y?re?inde sevgiyi ya?atanlara ve onu besleyenlere hitaben ..!!!

Sabah?n ilk ???klar? ve sen ayakdas?n . G?zlerin hala karmakar???k uykulu ve bir o kadar sevgiyle ???ldayan tavr? , tam anlam?yla yeni bir g?ne ba?laman?n en g?zel an? . Lavobaya gidiyorsun elini y?z?n? y?kamaya , akl?nda o . Havluyu her y?z?ne ?ald???nda akl?nda yine o . ?ay? oca?a koydu?unda otomatik ate?leme ?akmak sesinde bile akl?nda o . Ekmekleri diliyorsun kahvalt?n? haz?rl?yorsun akl?nda o . Bir bardak ?aya tek ?eker at?p kar??t?r?rkende akl?nda o . ??inde sevgi en doru?unda ve biran ?nce onu g?rmek hayali ve ona sar?lman?n duygusu ile acele ediyorsun . G?zlerin ???l ???l , Onun en sevdi?i kaza?? giyiyorsun . En sevdi?i ayakkab?y? giyiyorsun . Onu ?yle ?zl?yorsun ki , sanki daha d?n onla beraber olmam?? gibi . Sen bir leyla o ise mecnun misali .

Derken i?indeki o koskoca sevgiyle d??ar?ya f?rl?yorsun ve bulu?ulmas? gereken yere do?ru gidiyorsun . 10 dakika oldu hala gelmedi . (gelemedi) . Onu aramak istemiyorsun heyecanla geldi gelecek bak??lar?nla onu bekliyorsun . 1 saat oldu hala gelmedi . Azda olsa i?inde bir k?r?kl?k ve anla??lmas? zor bir tela?a b?r?n?yorsun . O hala yok ve hala gelmedi .

?antas?ndan ??kard??? telefonla onu ara?yor , cebi ?al?yor ?al?yor ?al?yor . Ama cevap veren yok . Tela? ve merak ?z?nt? sararak birle?iyor ve onun evini aramak zorunda kal?yorsunuz . Telefona ??kan ki?i mecnun ( o nun ) babas? . Ve size gerekeni s?yl?yor . H?z?nl? bu?rak bir ses tonuyla i?ten i?ten a?l?yarak o ?ld? , diyor .

Y?k?l?yorsun , dizlerin tutmuyor bu bedeni ayakda . Her taraf karanl?k ve d?nyan?n sonu , ve senin sonun , ve her?eyin bitti?i an . ??nk? o yok art?k hayat?nda .

G?zlerinden d??en o g?zya?lar? derinden vuruyor seni , biran sende ?lmek istiyorsun ona kavu?mak umuduyla . A?l?yorsun a?l?yorsun a?l?yorsun .

??eri?e daha fazla girmek istemiyorum , oysa umutlar yok olmu? dimi .?

Gelde ya?a ..... YA?AYAB?L?RSEN ....

F?rt?na G?n?L den Sonsuz Sevgiler

Sevg ...
[b]Yaras?n? i?imde tutuyorum a?k?m?n.Belli etmemeye ?al???yorum kimseye.Sevmek yetmez mutlu olmak i?in biliyorum.Ama umudumu kaybetmedim hala bekliyorum.Evet sevmeyen i?in bir ?ey ifade etmez bu s?zler.?ok be?endim.te?ekk?rler.[/b]

Firari Fırtına

G?rmeli g?n?l bazende ya?amal? ,
Sevmeli g?n?l ama hi? y?lmamal? .....

Sevg ...
cok acııııSad Sad ..ama anlatım cok güzel ellerıne saglık..
Yüreğine Sağlık Çok Gzel BiYazı
yok oldugunu sandıgımız umutlar yüregimizin bi köşesinde hep var yok oldugunu inkar ettigimiz zamanda bile .....her günün doguşuyla o umutlarda o günle beraber doğuyor.....paylaşımın için teşekürler.....
çok güzel tşklr...

Firari Fırtına

Sevmeyi bilenlerin sayısı azmış gerçekden .... Bilmeyenler okumasın dedik ya , elbette okumasın ...

Yürekleriniz dert , sevginiz ayrılık görmesin ....

Sevg ...
çoook hoşşş harbiden yawws tşkler paylaşım için

Firari Fırtına

Rica ederim .... Gerçek olan gizlenemiyor malasef ...

En ağır sevda bu olmalı Sad

Sevg ...
Sayfalar: 1 2