:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: kizlar erkeklerin en gicik oldugunuz ?zelligi nedir?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
evet kizlar erkeklerin en gicik oldugu ?zelligi nedir?
mesela ben capkin olmalarina bide anlayissiz olamalarina sinir oluyorumConfusedmiley7:Confusedmiley7:
gurbetci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet kizlar erkeklerin en gicik oldugu ?zelligi nedir?
mesela ben capkin olmalarina bide anlayissiz olamalarina sinir oluyorumConfusedmiley7:Confusedmiley7:
En g?c?k oldu?um yanlar? : Bazen o kadar so?uk oluyorlarki duygular?n? a??k a??k ifade etmediklerinde nefret ediyorum onlardan Sad
Bayanlar erkeklere göre daha açıktır bu konuda erkekler kapalı biraz bana göre....
erkekler yarad?l??lar? itibari ile duygular?n? s?zle belliedemezler ama bazen en so?uk davran??lar?ndan bile sizi sevdi?ini anlayabilirsiniz ... onlar i?in s?z de?il icraat ?nemlidir.Confusedmiley17:

ben korkak olan erkeklere g?c?k oluyorum
kay?p_g?lgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:erkekler yarad?l??lar? itibari ile duygular?n? s?zle belliedemezler ama bazen en so?uk davran??lar?ndan bile sizi sevdi?ini anlayabilirsiniz ... onlar i?in s?z de?il icraat ?nemlidir.Confusedmiley17:

ben korkak olan erkeklere g?c?k oluyorum

?ok iyi a??klam??s?n yaa Wink ?zellikle ?uras?

kay?p_g?lgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:onlar i?in s?z de?il icraat ?nemlidir.Confusedmiley17:

Big Grin
Big Grin
ManyaX_BoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?ok iyi a??klam??s?n yaa Wink ?zellikle ?uras?

Big Grin
Big Grin

S?lo bu soruyu sana sormuyorlar ki Big Grin sen nie cevap verisun onu anlamad?m SmileSmileSmileSmile

Karde?im ?akt?rma ama bu konuyu senden iyi kavrayan olmam??SmileSmile
Big GrinBig GrinBig Grin sülo harbi ha olaya el atmışsın yine Big Grin
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:S?lo bu soruyu sana sormuyorlar ki Big Grin sen nie cevap verisun onu anlamad?m SmileSmileSmileSmile

Morcim S?lemi? Daha Bi?i Demicem Big Grin
yaw siz ne ariyosunuz burda ben bu soruyu kizlari sordum arkadasaarBig Grin
ayip oluyo yaneBig GrinBig Grin
Ben de erkekLerin bazen nerde ne dicekLerini karıştırmaLarına sinir oLuyorum ...
Sayfalar: 1 2