:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: son kez veda ed?yorum:(
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sana son kez veda ediyorum... Varla yok arasi, ger?ek hayal karisimi bir aski tasiyamadik... Son konusmamizdan sonra senden kopmak adina bir savas baslattim. Yenilgi tadinda bir zafer kazandim. Mutsuzlugum artti. simdi kusursuz bir mutsuzlu?u her sorana anlatabilirim. Umulmadik bir zamanda bir b?t?n olmaya karar vermisken kaybediyorum seni... Yepyeni bir anlam kazaniyor paylastiklarimiz, paylasacaklarimiz. Beklenmedik s?phelerimiz, tedirginliklerimiz var simdi. ilerisi ?ikmaz sokak!!! Bitik bir askin kiyisindayim... S?ylediklerinin y?z?nden gidecegim hi?bir y?n kalmadi. Ne ?ok aglattik ne ?ok ?ld?rd?k birbirimizi. B?R KANDIRMACANIN ORTASINDAYDIM... Artik ?nemi yok hi?bir rengin, hi?bir ?agrinin... Oysa yarin sana ?ogalmalarimla gelecektim ve sevmelerinden terleyecektim. ?apaksiz bir sabaha koynunda uyanacaktim. Her sey yarida kaldi. Tutunacagim hi?bir sevin? kalmadi. Kalmadi hi?bir umut. Yasadiklarimiz bilinmez bir bosluga a?iliyor. G?rd?g?m her sey bir YANSIMA,B?R HAYAL... Bu zor aska bin yillik inatlarla direndim. T?kettim t?m sabirlarimi. Onurlanacagim neyim varsa ayaklar altina serdim. Tek su?um seni paylasmak istemeyisimdi!!! Bilsen seni ben kendimden bile sakindim. Vazge?tim bir eyl?l gecesi t?m arsiz sevmelerimden. Tuttum koca bir d?nyayi sana ?evirdim. Seni aci degmemis bir gece ayak basilmamis yerlere g?t?rd?m. i?imde sevgi ve ask ?st?ne ertelenmis, birikmis ne kadar s?z varsa sana s?yledim. Kendimden bile ka?arken sana yeni dogmus bir bebek gibi tertemiz geldim. Sir verdim, s?z verdim.. anlamadin. Uzun ama ?ok uzun bir yalani ne ?ok s?yledin....... intihar bakislarinda ?ld?m simdi... k?sa bir yolculuktu sevdan... Sessiz ve yanlis bir dayanismaydi bizimkisi. ?ok ge? anladik:iki yenilmisin birbirini bulmasinin eski acilara, yaralara merhem olmayacagini,aksine bizi gitgide halsiz birakacagini... G?l?yorum simdi!.. Bu g?l?s?m? anlamis olmalisin. K?sa bir yolculuktu sevdan. Sakincali yol arkadaslariydik... Renkli fakat, zararli ve tehlikeli bir ask sonrasi susmak d?s?yor bana artik. Ama aciyan bir seyler var i?imde. i?imde bu sevdanin kapima birakacagi yalnizligin telasi var yine. ?oktan ??kt? dayandigim duvar... Kalemimin ucunda ge?iyor zaman. Kalemim kendi kendine sana ve aska benzemeyen duygulari yazacak. Aska g?n?ll?yd?k, ayriliga da... Yarin senin yerine baska bir insani d?s?nmeyi diliyorum.Asklardir her olasiligi silecek kadar zalim olan, ben degil... simdi varla yok arasi bir askin elinden tutulmaz, y?z?ne bakilmaz. Hayat ve ask biz de pembesini yitirdi... inan bu kez sana son kez veda ediyorum...
... Bu zor aska bin yillik inatlarla direndim. Tükettim tüm sabirlarimi. Onurlanacagim neyim varsa ayaklar altina serdim. Tek suçum seni paylasmak istemeyisimdi!!!

Asklardir her olasiligi silecek kadar zalim olan, ben degil... simdi varla yok arasi bir askin elinden tutulmaz, yüzüne bakilmaz. Hayat ve ask biz de pembesini yitirdi... inan bu kez sana son kez veda ediyorum...

teşekkkürler arkadaşım herşey içinde saklı yoruma laf düşer mi ....yüreğine sağlık........
Yüreğine Sağlık...
Asklardir her olasiligi silecek kadar zalim olan, ben degil...

harbiden de süperr..
eline, yüreine sağlık...
saolun arkdaslar ama sızlerın şiirlerının yanında benımkıler hıc kalırWink