:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Varsin Ya?amakta Olmaz Olsun
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Vatan i?in her?eyi yapt?m.Sadece ?ehit olman?n d???nda.Ke?ke arkada?lar?m gibi ben de g??ebilseydim kimsenin bilmedi?i ve nank?rlerin ve vatan hainlerinin giremedi?i diyarlara.Ama olmad?.Bize k?smet olmad?.Sonra sen vard?n beni bekleyen.Ailem vard?.Geriye d?nebildi?im i?in ?an?l?yd?m belki.Ama yemin ederim ki ?ehit olan arkada?lar?m benden daha ?an?l?yd?.Onlar art?k sonsuza kadar kutsald?.Ben ise yeniden d?nm??t?m d?nyan?n b?t?n ac?mas?zl???na.?stelik bu sefer art?k yan?mda babam da yoktu.Ke?ke babam ya?asayd? da vatan sa?olsun diyebilseydi.Ama olmad?.Bana verdi?i s?z? tutamad?.Bana demi?ti halbuki ?lmeyecekti yenecekti bu hastal???.Ben gelince k?ye gidecektik bal?k tutacakt?k k?y?n deresinde.Ama olmad? i?te. Sava?ta genelde babalar ?ocuklar?n? kaybeder.Ben istisnayd?m.??nk? ben vatan?m i?in b?l?c? hainlerle ?arp???rken babam? kaybetmi?tim.Ben vatan i?in Bing?l'deyken ?stanbul'da babam? kaybetmi?tim.Annem kalm??t? ve karde?lerim.Bir de sen.Ama vatan her?eyden ?nemliydi.Babam? topra?a verdik ve ertesinde operasyona gittik.Sonu?ta ne mutlu bana ki bunlara g???s gerdim vatan sevgim ailem ve senin, senin sayende.Ve d?nd?m.Tekrar evimdeydim.?stanbulda.O b?y?l? ?ehirde.En g?zel a?klar?n, en ac? a?klar?n, en vefal? dostlar?n, en vefas?zlar?n ?ehrindeydim yeniden.Ben buradayd?m kendi ?ehrimde.Ama bu sefer de sen yoktun.?stanbulu istanbul yapan o ahenk yoktu.En k?t? gecelerimde beni mutlu bir sabaha uyand?ran bir d?? yoktu art?k.Geceler korkutucuydu eskisi gibi hem de kabus dolu.Hayat beni yordu?unda yaslan?rd?m bir kaya gibi babama.Ve sen yoktun art?k.Yaslanabilece?im bir kayada.?imdi sensizli?in tam ortas?nda hayat beni o kadar ?ok yordu ki d???yorum topra?a par?a par?a.?stelik art?k tutup kalkabilece?im s?rt?m? yaslay?p dinlenebilece?im bir kayam yok.Babam yok.Sen yoksun.E?er b?t?n bunlara ra?men ya?amaksa bu denilen.Vars?n ya?amakta olmaz olsun.
canmm ne desemm bos ama gerıde kalanlara dayanman gerek..kendınee we annenı kardeslerını de dusun...allh rahmet eylesın..cnm Sad Sad ;(
Herkes bi?eylere tutunup hayat?n ac?mas?zl???ndan bi?ekilde kendini kurtalmal?.?n?allah sen hi?bir zaman kurtulmak zorunda kalmazs?n.