:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BEYAZ bir buket G Ü L ...
Beyaz
Aslında beraber bir ömür süremeyeceğimizi ikimizde biliyorduk.
Umut işte belki bir sihirli değnek dokunurda gerçek oluruz dedik ikimizde.
Veda ederken demiştin ya biz imkansızdık hiçbir zaman biz olmadık
Sen başkasının kaderi ben başkasının kaderiyiz diye.

Haklıydın sana kızmıştım ama haklıydın
Biz ayrı dünyaların insanlarıydık
Bir veda bıraktın arkanda
Bir yaralı kalp
Ve bir ben yaralı kalpte yeniden hayat bulan

Ey imkansızlığım hakkını helal et bana
Haklıydın
Biz hiç biz olmadık ve beraber olamazdık imkansızlığın tatlı gelmişti o zamanlar
Şimdi mutluluklar istila etti yüreğimi
Sense tatlı bir anı olarak kaldık iyileşen kalbimde

Teşekür ederim bıraktıkların ve öğrettiklerin için.
İnsan yaşadıkça öğreniyormuş
O zaman saçma gelen sözler büyüdükçe anlamlaşıyormuş insanda
Bunu okurmusun bilmem ama, sana bir teşekür borçum var bana öğrettiklerin karşısında
Sana saygım sonsız
Yokluğun eskiden acıydı ama şimdi mutluluk bu yüzden sana teşekür etmek istiyorum
Aslında söylenecek çok fazla birşeyde yok kasım geliyor yine sonbahar , kış darken yıllar geçiyor işte.
Seni iyi hatırlıyorum merak etme
Aslında yaşadıklarımızı tam net hatırlamıyorum sadece güzel arkadaşlık dönemimiziz var zihnimde
Sonrası zaten yok.

Bir teşekür borçum vardı, teşekürler herşey için.
Haklıydın.
Mutluluk insanın kendi elinde ve her daim kapıdaydı.
Hep mutlu ol uzak diyarlarında
Çünkü ben o uzak diyarlarda mutluluyum sevgili eski arkadaşım.

BEYAZ bir buket G Ü L …
Ara
acemhe
İmkansızlik bizi daha da bağlıyor sanırım karşı tarafa.
İmkansızlik zor, yüreği kanatan ama yine de daha da bağlayan bir duygu.
Katılıyorum tüm sözleriniZe, mutlu olmak ama yine de bir yerinin eksik olması.
Keşke yine hayatımda olsa diyorsun, belki başka bir rolde.
Aslında en iyi o anlardi diyorsun.
Bunun adı ne bilmiyorum, ama bende hayatımda olsun istiyorum. Mutluyum, mutludur biliyorum.
Tüm mutluluklar onun olsun diyorum, yine de bekliyorum.

Off dedim, bu kadar mı içten yazılır.
Bu kadar mı yüreğe dokunur.
Hislerime tercüman oldu bu yazı.
Yüreğine sağlık, beyaz bir buket gül...
Ara
Beyaz
Hislere tercüman olabildiysem ne mutlu bana.
Nacizane eşliğiniz için teşekür ederim acemhe.

Okuyan gözlerinize ve yüreğinize sağlık. Beğenmiş olmanıza sevindim.

Sevgilerimle...
Ara
asi_ve_mai
O kasım ayları. Hazanin kırılgan habercisi. Nedendir bilinmez kasım aşkı derin yaralar bırakır yürekte ve bir ömür taşır insan onu yüreğinde. Hiçbir doğal afet kapatamaz üzerini ve kimse bilmez inceden sizladigini. Sadece yazarsin yazarsin yazarsinn.

Kelimeler ne guzel işlenmiş satırlara. Diyecek bisey kalmamis biz okurlara. Yüreğin güzelliklerden ırak kalmasın.
Ara
Xesar
Kusura bakmazsan bi ricam olacak seçilen kelimeler çok hoş ama çogu zaman benimde dikkat etmediğim ama yaziya zenginlik katan bir şey biraz eksik geldi bana; noktalama işaretleri biraz daha dikkat etsek aslinda yazdiÄ·larimizin anlam.bütünlüğü daha güzel olacak.tekrar söylüyorum yanlış anlaşılma olmasın lutfen benimki sadece bir öneri : )
Ara
Beyaz
asi_ve_mai - yorumun için teşekürler.

XESAR ;

Öncelikle bu güzel önerin için teşekür ediyorum.
Keşke bu güzel öneriyi yaparken sende biraz dikkat edebilseydin. Noktalama işaretlerimize.
Doğru söylüyorsun türkçemize yakışan, noktalama işaretleri doğru yerlerde kullanarak, paylaştıklarımızı, yazdığımız yazıları daha da anlam bütünlüğü içinde olması önemli.

Umarım bundan sonra ben dahil herkes noktalama işaretlerimize gerekli özeni ve dikkati gösterebilir.

Güzel paylaşımlar dileğiyle.
Ara
Xesar
Beyaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:asi_ve_mai - yorumun için teşekürler.

XESAR ;

Öncelikle bu güzel önerin için teşekür ediyorum.
Keşke bu güzel öneriyi yaparken sende biraz dikkat edebilseydin. Noktalama işaretlerimize.
Doğru söylüyorsun türkçemize yakışan, noktalama işaretleri doğru yerlerde kullanarak, paylaştıklarımızı, yazdığımız yazıları daha da anlam bütünlüğü içinde olması önemli.

Umarım bundan sonra ben dahil herkes noktalama işaretlerimize gerekli özeni ve dikkati gösterebilir.

Güzel paylaşımlar dileğiyle.

Aslında böyle bir şey beklediğim için dikkat etmeye çalıştım ama telefondan bu kadar oluyor.
Ben zaten özellikle belirtmiştim kendimde yapıyorum diye. : )
Ayrıca yanlış anlama lütfen demiştim ama sanırım biraz şahsi algıladın. Benim.yorumum da art niyet yoktu.
Ara
Beyaz
XESAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aslında böyle bir şey beklediğim için dikkat etmeye çalıştım ama telefondan bu kadar oluyor.
Ben zaten özellikle belirtmiştim kendimde yapıyorum diye. : )
Ayrıca yanlış anlama lütfen demiştim ama sanırım biraz şahsi algıladın. Benim.yorumum da art niyet yoktu.

Hayır. Yanlış anlamadım aksine bu tür öneriler olmalı ki, yazım hataları düzelsin. Ne kadar dikkat edersek edelim malesef yanlış imla vurguları ve noktalama işaretleri kullanıyoruz.

Ya da şöyle söylemeliyim, işimize daha kolay geliyor çoğu zaman. İstisnalar dışında düpedüz yazmak biraz daha basit. Dikkat ve özen ise biraz daha emek gerektiren birşey.

Gerçekten çok teşekür ederim hem öz bir eleştiri hem de genel bir eleştiri olarak kabul ettim ve yanlış anlamadım merak etmeyiniz.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kara Kaplı Sayfaları Bırakıp, Beyaz Umutlara Kanat Çırpıyorum....!!! asi_ve_mai 8 886 04-30-2008, Saat: 04:07 PM
Son Yorum: asi_ve_mai
  Siyah-beyaz Sevdam ÇiLeK 6 679 04-19-2008, Saat: 08:45 PM
Son Yorum: ÇiLeK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 10:26 PM