:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mod lar admın ler bı okusun bakalım
theropoda
ewet beyler bayanlar 2009 yılında kıymık adlı üyenızın cıktıgı mod benı kıymık a sert cıktıgım icin engellemişti ama haklı nedenım wardı kıymık herkesle dalga geciyordu aradan 5 yıl gectı neden we kım bana cagrı yolladı???bu sıtenın bana bi ozur we acıklama borcu war
Ara
Xesar
Sevgili theropoda,
Bahsettiğiniz dönem ile ilgili tam olarak bilgiye bugün için maalesef sahip değilim.Ancak mesajınızın cevapsız kalmaması adına, cevap verme gereği hissettiğim için, konuya hakim olmamakla beraber bir açıklama yapayım.
Bahse konu tartışmalarda o gün için görevli kişiler hakaret içeren kelimeler kullandığınız için size uyarıda bulunmuşlar. İncelemelerde editlenmiş bazı mesajlar gözüme çarptı.Bu dönemde kişilere hakaret edip etmediğinizi siz mutlaka hatırlarsınız.Eğer hakaret etmediyseniz yada site kurallarını bozmadıysanız bu konu ile ilgili özür dilemek çok zor bir şey değil.

Bununla beraber bizler eskiden yaşanan tatsızlıkları bir kenara bırakarak yeni bir yapılandırma gereği duyduk ve forumumuzu bu yönde aktif hale getirdik.Ancak bu, site kurallarının değiştiği anlamına gelmiyor. Duygusuz.com formatına yakışır şekilde dostça ve arkadaşça gelen herkese sonuna kadar kapılarımız açıktır.
Sizde kurallar çerçevesinde bu dostluğun bir parçası olarak aramızda yer almak isterseniz her zaman başımızın üzerinde yeriniz vardır.
İyi günler dilerim.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Admin & Mod Arkada?Lar L?tfen Son Noktam 11 1,375 04-05-2022, Saat: 10:48 PM
Son Yorum: wildfang
  Yönetim ve Resimli Üyeler Okusun ... Firari Fırtına 236 8,494 09-02-2007, Saat: 10:43 PM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Admin Arkadaslar can6745 21 1,352 08-26-2007, Saat: 05:29 AM
Son Yorum: CReATuRE
  Admin Arkadaslar can6745 0 512 08-25-2007, Saat: 12:53 AM
Son Yorum: can6745
  admin nerede? helen 33 2,231 07-21-2007, Saat: 12:22 AM
Son Yorum: Rüya Güzeli

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 04:38 PM