:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ölüyorum sensizce
history
Çok yalnızım bu gece,hüzünler birikti yüreğimde,yıldızlar azalmış gökyüzünde,el ayak çekilmiş caddelerde,yürüyorum hasretin,özlemin ağırlığıyla,bitap yorgun.Deniz dalgasız,yakamozsuz,martılar yok,derinden gelen arabesk nağmeleri umursamadan yürüyorum.Aşk yuvamız evimize giremiyorum,sensiz kapkaranlık,her köşesinden senden bir anı,kokun sesin ,kahkahaların ,koltuğun üzerinde geceliğin,kahve içtiğin fincan,,,bir tek sen yoksun.Çok sensizim,kalbimdeki yerin özledi seni birtanem,ufuktan bir el salla deniz dalgalanır anlarım ben, senden bir haber olduğunu.
Sensiz yaşamın anlamsızlığı,kahvemin tadını,güneşin sıcaklığını,bedenimi enerjisini yok etti,çok üşüyorum bitanem,gel,gel yaşam kaynağım,yüreğim hasretine dayanmıyor artık.Ölüyorum sessizce,sensizce,sana öyle muhtacım ki birtanem.kalbimdeki yerin çok acıyor,gel ,gel ve hiç gitme.Sensiz bir hiçim,varlığımın sebebi,kalp atışım,damarlarımdaki kanım,canımsın gel,gel ve hiç gitme.Ölüyorum sessiz ve sensizce,,,gel,gel ve hiç gitme...

history
09.02.14
Ara
Xesar
Bana senden kalan neydi; yokluğunun sancısından başka, oysa ne çok umut bağlamıştım ben bu aşka...

Çoğu zaman belkide birçok kişinin yaşamış olduğu bu duyguyu güzel anlatmışsın history , teşekkürler.
Ara
history
Garip bir bekleyiş betimlemesi benimkisi,çok teşekkür ederim...
Ara
acemhe
Sabah sabah boyle yazilar okumak icimi acitiyor...
Yuregine saglik history...
"Ben senin devamın olmak istiyorum"...
Ara
history
Gecenin zifiri karanlığında yazmıştım,sabah okuyunca benimde içim acıdı....teşekkürler acemhe
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sensizlikten Ölüyorum Xesar 9 772 11-19-2015, Saat: 09:28 AM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se
  YavaŞ YavaŞ Toprak Kokuyorum, DamLa DamLa Kan oLuyorum Rüya Güzeli 17 1,650 02-06-2008, Saat: 01:33 PM
Son Yorum: !!össLem!!
  ...SeSSiZCe... SeNSiZCe... :: CiMCiMe :: 5 682 08-02-2007, Saat: 07:15 PM
Son Yorum: _-_SERSERİ_-_

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 12:11 AM