:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unutmak Üzereyim
Xesar
Bir öykü tadında yaşamaktı hayalimiz. Küçük bir çocukken başlamıştık düşlerimize; büyüyecek, aşık olacak, kavuşacaktık…Bu öykünün senaristimi çok gaddardı yoksa biz mi beceriksizdik. Bunu anlamaya, yaşadığım yıllar yetmedi, ömür yeter mi ? Bilmiyorum... Nasıl buram buram sensizlik kokuyorum bilemezsin. O kadar keskin ve sert ki bu koku ; ciğerlerimi yakıyor, gözlerim doluyor, nefes alamıyorum.

Henüz on sekizimde çılgınca aşk zamanlarım vardı. Dostlarım ,arkadaşlarım ve sen…Sana benden bir parçasın dediğim günler ne kadar yanılmışım. Üzerime aslı gibidir mührü vurup, senin yerine verseler; hiçbir şey fark etmez, çünkü ben tamamen sen olmuşum…

Düne dair özlediğim onca şeyin arasında bir tek ben yokum. Dostlarımı özlüyorum, mahallemi, arkadaşlarımı, oynadığım oyunları, seni; seni her şeyden çok özlüyorum. Bir tek kendimi özleyemiyorum. Terk edilmiş bir kasaba gibiyim, her bir yanım virane, yıkık dökük…Ruh halime uygun bir yer buldum bugünlerde, kendimle beraber kurtarmak için çabalıyorum, sonunda belki birlikte yok oluruz, belki ikimizde kurtuluruz.

Seni , dostlarımı , arkadaşlarımı , işimi, hepsini çok sevmeyi becerebildim de, hiçbirinize sahip çıkmayı beceremedim. Ama bir yönden vicdanım çok rahat ; ihanet benim semtime hiç uğramadı. Hiç birinize hainlik etmedim. Benim için çok şey söyleyebilirsiniz ama hain diyemezsiniz, gerisi bu vakitten sonra benim için teferruattır.

Bu sefer veda edesim var sana, oysa ben hiç sevmedim vedaları, her veda yeni bir hüznün başlangıcıdır aslında…

Ara
history
Düne dair özlediğim onca şeyin arasında bir tek ben yokum.
Çocukluğumu anımsıyorum,ilk aşkımı,çocukluk aşkı,,,,Aşkı şarkılarda duymuş,filmlerde izlemiş yaşamamıştı kalbimiz,,Korumasız,riyasız,yalansızdı.Sınıfta ön sırada ağlıyordu Sevgi,içim acımıştı,yanına oturdum gözyaşları yanaklarından yağmur damlaları gibi süzülüyordu.Tuhaf bir duygu kapladı yüreğimi,Sevgi ağladıkça ben ağlıyordum,nedenini bilmeden.Ne olmuştu bana,Sevgi bendeydi,adını koyamadığım duyguydu bu yaşanan.Tatile girmişti okul ama ben Sevgiyi özlüyor,Sevgiyi arıyordum.
Yıllar sonra AŞK olduğunu öğrendiğim bu duyguyu hala arıyorum,çocukluğumdaki heyecan,o tertemiz saflığıyla.
Sevgi seni unutmadım,yıllardır seni arıyorum riya dolu kirlenmiş dünyada.O çocuk yüreğimin yaşadığı AŞK denen duyguyu.
SEVGİ'yi
xesar,yüreğine sağlık,,,
Ara
Xesar
Beyin hücrelerim giderek zayıflıyor anımsayamıyorum.Şarkılar anlamını yitireli ne çok oldu.Yoksa benden sonra bağlama sesini aynı keyifle mi dinliyorsun...

Ne garip bir duygudur sevmek,sanırsın ki senden sonra o insan hiç aynı şekilde kalmayacak yada sen hiç öyle olamayacaksın, istersin ki senin kadar acı çeksin, bencilce sevmek bu olsa gerek...Yada gitmişsen geri döndüğünde her şeyin aynı kalmasını istersin...Oysa zaman hala akıp gitmekte.
Neyse Xesar'a sormuşlar kabahat gidendemidir kalanda mı ? Sallayın gitsin demiş cimbom maçı kazandı gerisi hikaye Smile

Teşekkürler history bu mesajda biraz saçmaladım ama idare et Wink
Ara
history
Hayatın bir kısmı zaten saçmalamak değil mi,bu hakkını kullanmış say,,,kendine haksızlık etme seni mutlu eden cimbom varya,,,
Ara
Xesar
Çok şükür mutluluk konusunda sıkıntımız yok. Nankörlük olur inkar etmek Allah'a binlerce kez şükür cimbomda bunlardan birisi Smile
Ara
history
Ben Beşiktaşlıyım,çarşı da gururumuz...
Ara
Xesar
Çok güzel insanlar tanıdım Beşiktaşlı dostlardan, Beşiktaş maçlarına gitmişliğimde vardır.
Ara
history
Fanatik değilim,
Ara
onaç
bende yesil dedim beyaz dedi besiktaslı die kızım dedim ya bursasporlu olcaksın yada biz olmucaz karısık mı olcak benim oğlum denizli kocaelispor arası
Ara
history
Senin işin çok zor kişileri tecihlerinde özgür bırakacaksın,asimilasyon yok...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Unutmak Ne Mümkün Severken !! lazmurat 7 696 12-10-2007, Saat: 11:17 PM
Son Yorum: vatan_sever
  Unutmak Bana Mı İmkansız ? ROSE 13 1,359 05-16-2007, Saat: 04:20 PM
Son Yorum: ROSE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 05:07 PM