:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duygusuz üyelerine çağrı...
Xesar
@p@sch@m
Hoşgeldin,
Senin üyelikle ilgili bir sorun gözüküyordu o ara gözümden kaçmış olabilir eğer kaçtıysa kesinlikle ayıp etmişim. Big Grin

Ama gel gelelim ,asıl meseleye sen kendi mekanına gelmek için davetiye mi bekledin şimdi Big Grin bak ya ayıba bakar mısın @Leader Big Grin
Ara
PaSCHaM
@Leader'e Bence hiç dokunma onun hala cay sözü var Smile
Hakkaten hee benım Mesaj sayım nıye sıfırlanmıs yaa Smile
Ara
Xesar
İşte onu bende çözemedim hatta kaptanda çözemedi biraz fazla mesaj atman gerekecek Big Grin
Bu arada tekrardan hoşgeldin
Ara
ZencefiL
hoşgeldiiiiiin Smile
Ara
PaSCHaM
Ben bu forumda mesaj kasmayan Tek Co admın oldum Isım olmaz mesaj sayısıyla ben olay adamıyım olay varsa gelır ya cozerım yada tam dagıtırım Big Grin
Ara
Leader
O değilde serhatcım pazar günü bütün randevuların iptal. Pazar günü lahmacun yiyecez ona göre. Fazılı da al. Ne kadar çok fazla adam o kadar iyi Smile))

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
PaSCHaM
@Leader Pazar Gunu ıcın sana soz vermek ısterdım ama bılıyosunkı vardıyalı calısıyorum ben abıı Big Grin pazar ısteyım yanıı .. Fazlıda ölduu Gomduk onu kımsesızler mezarlıgına Big Grin
Ara
Orhan-38
pazar günü mangal partisine davetliyim.....
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Benim adımda var şaşırdım açıkçası
Ara
ZencefiL
hoşgeldin tekrarr Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Duygusuz'a history 0 992 03-09-2014, Saat: 01:11 AM
Son Yorum: history
  O Ses Turkiye Çağrı Emrah Yıldırım - Götür Beni Gittiğin Yere ZencefiL 0 426 02-05-2012, Saat: 01:20 AM
Son Yorum: ZencefiL
  O Ses Türkiye Bir Teselli Ver Çağrı & Fatma ZencefiL 0 450 02-05-2012, Saat: 01:18 AM
Son Yorum: ZencefiL
  Sen imkansızsın .. tüm duygusuz üyelerine gelsin riukeen 1 485 03-30-2010, Saat: 01:49 AM
Son Yorum: Hasretiim
  İşte Bir Zamanlar Duygusuz Bu Müzikle Açılıyordu. *Asİ-yÜrEk* 0 470 10-07-2008, Saat: 06:45 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 07:31 AM