:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elveda
Xesar
Başlangıçları biliyorum da bitirmeleri beceremedim bir türlü.Tıpkı sonunu başkalarının belirlemesi gereken hikayeler gibiydi sevmelerim hep başladı ama bir türlü bitmek bilmedi.
Hiç elveda diyemedim mesela hep merak etmişimdir aslında etkisi nasıldır ne hisseder insan elveda dediğinde,karşındakinin yüz ifadesi nasıldır. Evet hep merak ettim ama hiç beceremedim kuru bir hoşçakal demeyi bile unuttuğum olmuştur.
Belkide sırf bu yüzden hiç küsmedim hayata belkide hep yeni başlangıçları bitmeyecek diye çok sevdim.Bir gün elveda dediğimde bu büyü bozulacak gibi geliyor ve bir daha kimseyi sevmeme hastalığına yakalanmaktan korkuyorum.
Korkunun o kadar da kötü birşey olduğunu düşünmüyorum çünkü korkular insanın daha az hata yapmasını sağlayabiliyor tabi birde ters tarafı var fazla korku hatada yaptırabilir.
Neyse konumuz bu değildi elvedalar olmasaydı hayatınızda yeni başlangıçlar daha kolay olabiliyor aslında.
Çünkü her elveda yeni bir merhaba değilde yeni bir elvedanın başlangıcı gibi gelir insana...
Ara
Leader
Elveda yok Smile
Xesar
Big Grin aynen
ama başlığı okuyunca bu ne la dedin mi Big Grin
Ara
Leader
Bıkmıştık bi ara elveda konularından Smile
Xesar
Vedalardan kâr çıkmaz kaptan.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Elveda Gidiyorum... €BeRimSin 9 582 04-14-2022, Saat: 06:14 AM
Son Yorum: wildfang
  Elimde bıçak bunları yazıyorum...Elveda . s0nsuzLuuukkk 4 752 06-24-2009, Saat: 12:39 AM
Son Yorum: Hasretiim
  Elveda Sevdiğim. deli yürek 10 1,179 06-19-2009, Saat: 11:49 PM
Son Yorum: deli yürek
  elveda siyah aşk... berkbilgi 2 552 08-17-2008, Saat: 08:32 AM
Son Yorum: (''MELTEMİM'')
  Elveda Sevgilim...(ben Beyenmedim Ama Umarim Siz Beyenirsiniz) HIÇKIRIK 15 1,222 12-03-2007, Saat: 07:50 PM
Son Yorum: HIÇKIRIK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 08:21 PM