:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mektubuma burda son verirkene
Xesar
Anlayamadığım birçok şey arasında listenin başlarında sen varsın. Hoş zaten en çok şikayet ettiğin yönümde bu sanırım. Bunun için bir çözüm bulmayı denemiyorum çünkü denemenin başarısız olacağını biliyorum . Farkına varman gereken temel konu bu bence; benim anlama kabiliyetim zaten yok. Yapabileceğimden fazlasını beklemen abesle iştigaldir. Eğer öyle bir yeteneğim olsaydı, zaten liseyi zar zor bitirmezdim. Bakma sen yıllar sonra sınava girip açık öğretim fakültesine kapak atmış olmama zaten oraya giremeyeni dövüyorlar. Gelelim bu aşk meşk mevzularına; oldum olası uç noktalarda yaşamayı sevdim ben bilirsin hiç orta noktayı bulmayı başaramadım. Hayat felsefesi ya hep ya hiç. Ha sen bu huyumdan da nefret edersin değil mi? Birde geçen gün çiçek almıştım ya hani montun içerisine sokmuştum sende sürpriz yapmak için oraya koyduğumu düşünmüştün. İşin aslı öyle değil ; yolda elimde çiçekle yürürken teyzenin biri ; evladım çiçek değil de odun taşıyorsun diye fırça attı bana birde üstüne gülmez mi , bende başka kimse görmesin diye montun içine sokmuştum bütün mesele bu.
Mesela birde şu çorap meselesi var hani yaklaşık otuz yedi dakika boyunca sürekli söylendiğin konu ; ona da açıklık getireyim. Çoraplarımın halıya bir zararı olabileceğini hiç düşünmemiştim gerçi halıya yine bir zararı olmadı ama televizyonda ki maçın ilk yarısını spikeri değil de seni dinleyerek geçirmeme sebep oldu.
Yazdıkça yazasım geliyor sana neden diye soracaksın; konuşup anlaşmayı unutalı o kadar çok oldu ki belki yazarak daha rahat çözüm bulacağıma inanmaya başladım. Ama benim fikirlerim genelde saçma ve boş olduğu için sen buna da dikkat etme gereği duymayacaksın. Evet hayatta çok başarısızlıklar yaşamış olabilirim ama denemekten asla vazgeçmeyeceğim.
Ara
acemhe
Bende ya hep ya hic diyerek yasadim.. O yuzden yazdiklarin tanidik.. Neyse sen yaz bende ben yazmis gibi okuyayim...
Ara
Xesar
Ya aslında dönüp baktığımda çokta yanlış olduğunu düşünmüyorum ben orta noktayı arayacağım diye kendimi parçalayamam o kadar kabiliyetli olsam kesin siyasetçi olurdum zaten Smile
Ara
acemhe
Siyasetçi Smile bak iyiydi bu ... Smile
Ara
Xesar
Bu aralar moda meslek Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 12:01 PM