:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En sevdi?im s?zlerden bi ka??.......
>As!_M€L€q<
Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunlu?un en ac?mas?z oldu?u zamanlarday?m. Hi? bu kadar uzun susmad?n sevdi?im. Hi? bu kadar uzun gitmedin bilmedi?im yerlere, g?zlerimi g?t?rmeden yan?nda!

MUTSUZ INSANLAR HEP BIRSEYLER BEKLERLER, BUNU BILIYORUM. CUNKU BEN DE HEP BIRSEYLER BEKLIYORUM, AMA BIRSEYLER BEKLEDIGIM ICIN MI MUTSUZUM YOKSA MUTSUZ OLDUGUM ICIN MI BIRSEYLER BEKLIYORUM ONU ANLAMIYORUM.

AKLIMDAYDIN GUN GECEYE DEVRILDIGINDE, GECE UZUNDU, YAGMURLUYDU, HAVA SOGUK SEN UZAKTIN! OYSA BIR SEN VARDIN ICIMI ISITACAK

Sen benim i?imde a?an bir g?ld?n.S?nmek bilmeyen alevlenen i?imde ba??m? her yast??a koyu?ta sen vars?n hayallerimde. ??nk? sen benim i?imden s?k?p bir t?rl? atamad???ms?n YAR

MEHTAP SULARDA GUMUSTEN BIR IZ BIRAKIRKEN, GOKTE YILDIZLAR PARLIYORDU. YALNIZ KALDIGIM GUNLER VE GECELER, KALBIM HER YERDE SENI ARIYORDU...

VARSIN BOYLE GECSIN YALANCI GUNLER,VARSIN CANIMI ALSIN YINE YALNIZLIK.KOKUNU VERIRKEN VAZOMDAKI GULLER YIKARMI SANDIN BENI BU YALANCI AYRILIK...

DILIMDEN ELVEDA CIKIYOR YUREGIM KAL DIYOR BU DUNYAYA SENI BULMAYA GELMISTIM UYGUN ADIM VOLTALAR BIRBIRINI KOVALIYOR DILIM VARMIYOR YUZUM TUTMUYOR SENSIZ OLMUYOR…
TED?RG?N...
güzel sözler dostum sagolasın...
Ara
felyesof
valla pek havada sözler.. gerçeklik yok
*TATLI BELA*
çok güzel sözler sen felyesof'a bakma.........
tşklr kuzencim........
Firari Fırtına
dawn 22 ye bakma sen...süper olmuş SmileSmileSmile

Sevg ...
ezoo20
sen en iyisi hiç birine bakma..arada seni çekemeyenler olabilir.(espirik yaptum)sen takma onları..manyak yaw bunlar..yani sözler,güzellerdi..
emeğine sağlık
Ara
NiGhTmArE
Alıntı:DILIMDEN ELVEDA CIKIYOR YUREGIM KAL DIYOR BU DUNYAYA SENI BULMAYA GELMISTIM UYGUN ADIM VOLTALAR BIRBIRINI KOVALIYOR DILIM VARMIYOR YUZUM TUTMUYOR SENSIZ OLMUYOR…

saol güzelllWinkWink
Ara
d€n!z kısı
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:MUTSUZ INSANLAR HEP BIRSEYLER BEKLERLER, BUNU BILIYORUM. CUNKU BEN DE HEP BIRSEYLER BEKLIYORUM, AMA BIRSEYLER BEKLEDIGIM ICIN MI MUTSUZUM YOKSA MUTSUZ OLDUGUM ICIN MI BIRSEYLER BEKLIYORUM ONU ANLAMIYORUM.
g?sel bi s?z Confusedmiley32:
>As!_M€L€q<
TED?RG?N... Adlı Kullanıcıdan Alıntı:g?zel s?zler dostum sagolas?n...
sende saol arkada??m....
>As!_M€L€q<
felyesof Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla pek havada s?zler.. ger?eklik yok
k?j?km?s?n nesin yaa offf be?enme sana be?endirmek zorunda de?ilimmm ger?eklik yokmus ii gerceklik pay? olan? yasConfusedmiley7:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yüreğim Seni Çok Sevdi immOrtaL 6 695 12-22-2007, Saat: 11:34 PM
Son Yorum: chatlaq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 02:24 AM