:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir Kadin Gel Dediginde...* Candan Ünal
acemhe
Bir kadın gel dediğinde, gökyüzünden yıldızları indirmiştir sofrasına, fakir bir evi bile saraya çevirmiştir. İki dilim ekmeği ziyafet sofrası gibi lezzetlendirmiştir. 

Bir kadın gel dediğinde gitmelisin çünkü o, gel demeden önce kim bilir içinde kaç bin fırtınayla boğuşup, mantığını yok sayıp, kalbinin sesini dinlemiştir.

Bir kadın gel dediğinde, onun hiç görmediğin bir yüzünü göreceğini bilmelisin. Bir göl sandığın ruhun, okyanus olduğunu keşfedebilirsin.Gerçek bir kadın, hiç ummadığın zenginlikleri saklar derinlerinde, sandığında senin için biriktirdiği hayalleri vardır. Eğer teslim olabilirsen ellerine, bırakırsan kendini yaprak gibi rüzgar yönünde, hiç ummadığın hazineleri bulabilirsin.

Bir kadın gel dediğinde, iki elin kanda olsa mutlaka gitmelisin. İster sabahın beşinde, ister gece yarısını biraz geçe ama mutlaka o kollarda doğurmalısın güneşi.

Bir kadın gel dediğinde, belki de kendi bile şaşırıyordur söylediklerine, yargılamadan yürümelisin; hiç ummadığın bir aşkla çarpışabilirsin.

Bir kadın gel dediğinde, hem teslim olmak, hem teslim almak istiyor demektir. Onun olmaya, onu almaya gidecek kadar yüreğini ortaya koymayı bilmelisin.

Bir kadın gel dediğinde, en güzel geceliğini çıkarmıştır dolabından, en güzel bardaklarını koymuştur sofraya, içinde çiçekler açar rakı yanına küçük küçük keserken peyniri; eğer gitmiyorsan peynir gibi küflenir kalbi….

Bir kadın gel dediğinde, sadece senin olmak istemiştir. Yüreğinin içinde kalan geçmişin hangi kiri, tozu varsa temizleyip, seninle yeniden başlamayı düşlemiştir.

Bir kadın gel dediğinde, daha önce canını yakan hangi aşk olursa olsun, bütün kanayan yaraları silmiş, gözyaşlarını tebessüme çevirmiş ve büyük bir cesaretle yüzünü sana dönmüş demektir.Gerçek bir kadını gözlerinden tanıyabilirsin, sözlerinden anlayabilirsin ama en çok sesini görebilirsin. Kalbinin nasıl attığını sesinin tonundan hissedebilirsin.

Bir kadın sana gel dediğinde, gitmelisin.Seni sevmeye hazır bir kadını belinden sarıp göğsüne bastırmayı bileceksin. Kalbini, evini, yatağını, ekmeğini açan bir kadın buluyorsan bu devirde, gel dediğinde gideceksin. O kadını kollarına alıp, “kadınım” diyemiyorsan, adamım diye gezmeyeceksin…

Candan Ünal
Ara
Xesar
Güzel yazmış anlatım çok hoş.
Bir taraftan bakınca gece yarısı çağırınca git en güzel gecelik falan sakıncalı bir durum doğabilir Big Grin
Biz erkekler bu durumlarda genelde anlama organlarımızı değiştirebiliyoruz Big Grin
Ara
acemhe
Erkeklerin beyni uckurunda ve bunu birkez daha kanitlamis oldunuz tesekkurler Smile
Ara
Xesar
Benimkisi pozitif yaklaşımBig Grin
Ara
acemhe
Biz kadınlar negatif yaklasim diyoruzzz... Wink
Ara
Xesar
Tabi bende öyle tahmin etmiştim. Big Grin
Bir de o saatte çağırıp çamaşırları ütületme ihtimaliniz de var Big Grin
Ara
acemhe
XESAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tabi bende öyle tahmin etmiştim. Big Grin
Bir de o saatte çağırıp çamaşırları ütületme ihtimaliniz de var Big Grin

Daha beteri var cam sildirmek ve camasir asmak gibi...Smile
Ara
Xesar
Bi ihtimal daha var o da kafa ütülemek mi dersin Big Grin
Ara
acemhe
Evet Smile))
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hiçbir rüyada sana rastlamıyorum * Candan Ünal acemhe 2 1,637 04-14-2021, Saat: 02:22 AM
Son Yorum: badelie
  Kimi Bekliyorum? * Candan Ünal acemhe 7 2,009 06-20-2016, Saat: 10:30 AM
Son Yorum: acemhe
  Topal Savcı Ünal Arık'ın Rezilliği - Ayşe Arık Şžiranlı@ 0 582 06-20-2016, Saat: 09:53 AM
Son Yorum: Şžiranlı@
  Öleceğim Diye Korkudan Altıma Kaçırıyorum - Ünal Arık Şžiranlı@ 1 1,177 06-20-2016, Saat: 09:52 AM
  Bizim Ailede Ossurmak Ayıp Değil - Emekli Topal Savcı Ünal Arık Şžiranlı@ 0 554 06-20-2016, Saat: 09:51 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 11:25 AM