:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Internet Explorer indirilmeye haz?r
agirdelikanli
Yeni Internet Explorer indirilmeye haz?r
Microsoft'un yeni internet taray?c?s? Internet Explorer 7 (IE7), isteyenlerin bilgisayar?na indirmesi ve kurmas? i?in servis ediliyor.

Kullan?m kolayl??? ve g?venlik taraf?nda Internet Explorer 6'ya (IE6) g?re biraz iyile?tirilmi? olan yeni internet taray?c?s?, sadece Service Pack 2 y?klenmi? Windows XP i?letim sistemi (Windows XP SP2) kullanan bilgisayarlara y?klenebiliyor.

Microsoft'un ana sayfas?na (www.microsoft.com) girenlerin g?z?ne sokularak duyurulan IE7 ile ilgili “y?klemek ister misiniz” mesajlar? kas?m ay?nda g?nderilecek. IE6'n?n kodunu kulland??? i?in g?venlik taraf? hala ele?tiri konusu olan IE7'nin biraz daha g?venli hali i?in Windows Vista'y? beklemek gerekecek.
IE7'nin g?venlik taraf? bir kenara b?rak?ld???nda, sekme tu?unu kullanarak ekranlar aras?nda ge?i?e olanak vermesi ve internette giderek artan bi?imde g?rd???n?z RSS beslemelerini alman?z? sa?layacak bir sistem sunmas?. Really Simple Syndication ifadesinin k?saltmas? olan RSS, ?zellikle haber ba?l?klar? ve i?eri?inin “basit?e” payla??lmas?nda kullan?lan ve web ?zerinde i?lem yapmaya uygun hafiflikte XML format?. Bir sitedeki RSS kategorilerini g?rmek i?in RSS butonuna basman?z yetiyor. Kategoriye t?klad???n?z zaman, o kategorideki en g?ncel i?erik kar??n?za ??k?yor.

Microsoft, bu iki ?zellikle rakiplerinde veya internet ?zerinde bulunmayan bir ?zelli?i ke?fetmi? olmasa da, kullan?m kolayl??? konusunda ileri do?ru bir ad?m atm?? oluyor.

Microsoft'un uyar?s?n? dinlemez ve vir?s koruman?z? kapatmadan i?e ba?larsan?z, kurulum konusunda kolayl?k yorumu yapman?z zor olacak. Microsoft da zaten kurulum y?nergelerinde bunu belirtiyor. RSS servisinin etkinle?mesi i?in kurulum tamamland?ktan sonra makinenizi yeniden ba?latman?z ve daha y?ksek g?venlik i?in phishing filtresini aktifle?tirmeniz gerekecek. Yan?lt?c? e-posta mesajlar? kullanarak, ?zellikle banka hesaplar?ndaki ?ifreleri ?almak i?in kullan?lan phishing, ?ok yayg?n bir tehdit. Bu konudaki performans? g?rmek i?in, IE7 kullan?m?n?n yayg?nla?mas?n? beklemek gerekecek.

G?venli?i daha art?r?lm?? olarak Vista ile gelecek olan IE7, g?r?nt? olarak da Vista'n?n ara? ?ubuklar?na - butonlar?na demek daha do?ru - yak?nla??yor. B?t?n bu ?zelliklere bak?l?nca, IE7'nin as?l performan?s?n?, Windows XP SP2'nin de?il Vista'n?n bir par?as? olarak de?erlendirmek gerekecek.

4b01960c0f5ek7gp8bf.gif
AdAmIn1i
Çeşitli Dedikodular Var Ben İndirmenizi Tavsiye ETMİYORUM.
Ara
ZiBiDi_RoMeO
BENCE BU EXPLORER İ İNDİRMEYİN OZELİKLE KORSAN XP KULLANİCİLARİ AKSİ HALDE MİCROSOFT BU GELİŞTİREİLMİŞ YAZİLİM İCİNDE SİZİ KORSAN OLDUGUNUZ TESPİT EDİP 3 GUN İCİNDE BİLGİSAYARİNİZİ CÖKERTİYOR.. BENCE EXPLORER İ HİC KULLANMAYİN BEN FİRE FOX KULLANİYOMBig GrinBig GrinBig Grin

indsirdikten sonra benim pc coktu diye yanmayinBig Grin
Ara
AdAmIn1i
Evet Anlatmaya Çalıştığım Buydu Ama Ne Kadar Doğru Tartışılır.
Ara
aKMeL
benimki orijinalBig Grin
blue_belial
yok gerek, no panıc,
yasasın korsan Smile)
ÐŽeşaren
benim yeni explorer orjinal...gercektende güzeLWink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  internet yararli mi yoksa zararli mi? ***Suclu*** 2 676 04-11-2022, Saat: 10:19 AM
Son Yorum: wildfang
  Internet Explorer?n son betas? ??kt? Son Noktam 8 791 04-05-2022, Saat: 10:03 AM
  ?nternet'te Yeni ?ndirime Do?ru Son Noktam 1 843 04-04-2022, Saat: 05:49 PM
  İnternet Satanistliğe yol açıyor MaSaL 2 2,935 06-09-2011, Saat: 12:11 PM
Son Yorum: ZencefiL
  En İyi Yeni Teknolojik Ürün" (Resimli) CaNaT 0 844 01-20-2011, Saat: 09:39 PM
Son Yorum: CaNaT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 11:21 AM