:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çok Acil Satılık..Söyle Kaç Para Eder Yalnızlığım...?
Orhan-38
Bu gün yalnızlığımı, mutsuzluğumu satılığa çıkardım… İlk sahibindendir… Kullanmamıştır başka hiç kimse... İlk yürek kırığımdan… İlk kalp ağrımdan... İlk kez SEVDİM SENİ deyip de yüreğime aldığımdan… Bilmiyordum ilklerin bu kadar acı vereceğini…

İlk Aşkın bu kadar ağlatacağını… Çekip gittiğinde bile hala deli gibi seveceğimi… Bilmezdim onu affetmek...
için inadına bahaneler arayacağımı... Gece adını silip uyuyup da, sabah uyandığımda hatırlayacağımı bilmezdim…

Yalnız camları kırıldı… En son yürek harbinde… Cam kırıkları hala üzerinde… Affedersiniz temizlemeye olmadı fırsatım... Ya da ne bileyim işte gelmedi temizlemek içimden… Siz aldığınızda komple geçirirsiniz bir elden… Temizlersiniz iyice…

Ama her cam kırıklığında nasıl acıdı canım bilmezsiniz siz… İzin verdim işte sırça camlarımın kırılmasına... Dedim ya... Son AŞK harbinden kalma…

Gönül kapılarımın da otomatik kilidi bozuldu… Nedense kitli kalmış... Bir daha açamadım... Zaten yüreğimde içerde kaldı... Sevgiyse dışarıda... Yani anlayacağınız kalbim sevgisizlikten öldü... Tamirciye götürdüğünüzde kalbimin naşını da teslim edersiniz bana... Malum anılarım hep o yürekte saklıydı…

Hak etmiştir o şimdi anlı şanlı bir cenaze törenini... Cenazemde bir tek o vefasız olmasın... Korkarım yüreğimin yeniden canlanmasından, hayata sarılmasından… Ona bir daha, bir daha güvenmesinden…

Biraz hor kullanılmıştır... Boyaları, sırçaları dökülmüştür... E tabi kolay olmadı. Aşk’ın ardından, yaralanmış kalması… Giderken "senden intikam almam " demişti ama…

Gün aşırı, artık sinirinden mi, hıncından mı yoksa aşkından mı yaptı bilmem… Gelip çizdi yüreğimi hep... Her çizdiğinde onarılmaz yaralar açtı… Sanırım onu bir yalancı boyacıya götürüp boyatmanız gerekecek…

Kilometresi, o sıfırı aşalı çok oldu... Dedim ya kullanıldı biraz... Hem de hor kullanıldı… Kapanmayan yaralar açıldı… Gizli saklı, görünmeyecek yerlerde... Ben ona güvenip inanırken o yüreğimi haince kullanmakla meşguldü…

Şimdi gelelim, tüccar alıcı… Seninle pazarlığımıza… Artık AŞK yok, olmazda zaten... Bir onaydı sevdam... O da geçti sevdamdan… Ben sana anlattım tüm olan biteni, artık biliyorsun…

Bu yürek ilk sahibinden…
Camları kırılmışâ€¦
Boyası dökülmüşâ€¦
Dışı çizik çizilmişâ€¦
Otomatik kilidi bozulmuşâ€¦
Çok saklı gizli yerleri yara almışâ€¦
Birazda kilometre yapmışâ€¦

Söylesene kaç para eder yalnızlığım… Ne verirsen razıyım al götür yalnızlığımı!...

''Gönderilmemiş aşk mektupları''.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  |||Yalnızlığım||| ciciKIS 4 468 04-13-2022, Saat: 04:49 AM
Son Yorum: wildfang
  Varsa Banada Söyle pusat41 7 624 04-11-2022, Saat: 11:52 AM
  |-Ben Ve Yalnızlığım-| ciciKIS 3 458 04-11-2022, Saat: 06:47 AM
  Yürek Kaç Para??? ciciKIS 3 315 04-11-2022, Saat: 04:50 AM