:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşık Olmamak ?
Pepee
insan gerçekten kimseye aşık olmadığı zaman yaşayabilir mi. ben şuan kimseye aşık değilim gibi hissediyorum ama böyle bişey mümkün mü yani hayatımın her döneminde illaki birinden hoşlanmışımdır ama artık kimse yok .boşlukta gibi de hissetmiyorum.şuan ne dediğimi de pek bilmiyorum Big Grin yani uzun lafın kısası gerçekten birini sevmiyor olmam mümkün mü.. sevmeli miyim sevmemeli miyim bişiler söyleyin işte akıl verin bana Tongue
Ara
Av.bey
Boşver ya takılma.Rahatına bak Big Grin çapkınım hovardayım 24 ayardayım felsefe bu Big GrinBig Grin
Ara
ÐŽeşaren
Illa birilerini sevmek zorunda degilsin, hayatında biri olmadıgı zamandada

Biraz dinlenmeye ihtiyacı var insanın, böyleside güzel.

Gör bak (:
Ara
history
İlla aşık olarak yaşamak istiyorsan,tavsiyem bir KEDİ almandır.Adı nanköre çıkmış olsada,aşkı kirletenlere göre çok masum inanki.Canını acıtmaz..... Big Grin
Ara
Pepee
Av.bey Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Boşver ya takılma.Rahatına bak Big Grin çapkınım hovardayım 24 ayardayım felsefe bu Big GrinBig Grin

oo hacı kopuşlardayız o zaman Big Grin gelsin çıtırlar gitsin kıtırlar Big Grin

ÐŽeşaren Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Illa birilerini sevmek zorunda degilsin, hayatında biri olmadıgı zamandada

Gör bak (:
he valla kafam rahat Smile şuan düşünüyom da birisi olsaydı hayatımda uyanık kalıp onla ilgilenmem gerekecekti belki de ama ben şimdi uyuycam özgürlük budur hehe Big Grin

history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İlla aşık olarak yaşamak istiyorsan,tavsiyem bir KEDİ almandır.Adı nanköre çıkmış olsada,aşkı kirletenlere göre çok masum inanki.Canını acıtmaz..... Big Grin
tavsiye güzel de başka hayvan olmaz mı kedilerle aram pek iyi değil Smile satanist fln değilm he kesmiyom yani ..sadece pek haz etmiyom Big Grin

Ara
history
Pepee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Av.bey Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Boşver ya takılma.Rahatına bak Big Grin çapkınım hovardayım 24 ayardayım felsefe bu Big GrinBig Grin

oo hacı kopuşlardayız o zaman Big Grin gelsin çıtırlar gitsin kıtırlar Big Grin

ÐŽeşaren Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Illa birilerini sevmek zorunda degilsin, hayatında biri olmadıgı zamandada

Gör bak (:
he valla kafam rahat Smile şuan düşünüyom da birisi olsaydı hayatımda uyanık kalıp onla ilgilenmem gerekecekti belki de ama ben şimdi uyuycam özgürlük budur hehe Big Grin

history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İlla aşık olarak yaşamak istiyorsan,tavsiyem bir KEDİ almandır.Adı nanköre çıkmış olsada,aşkı kirletenlere göre çok masum inanki.Canını acıtmaz..... Big Grin
tavsiye güzel de başka hayvan olmaz mı kedilerle aram pek iyi değil Smile satanist fln değilm he kesmiyom yani ..sadece pek haz etmiyom Big Grin
Sıkıntı yok örnekleri çoğaltabilirim,örneğin timsah,akvaryum düşünüyorsan vatoz,piranha....sen duygusal birisin muhabbeti dene istersen..... Big Grin
Ben AŞK ile sevgiyi ayrı tutuyorum nedense,AŞK demiycem ama sevgi gerçekten ihtiyaç.....

Ara
Pepee
tabiki..ben biraz genel yazdım heralde ama "sevmek" derken ben aşkı kastettim. normal sevgi çok gerekli zaten onsuz yaşanmaz, en başta ailen var ailen yoksa arkadaşın var mutlaka..
bu arada piranha fikri aklımdan geçti de onlar et yiyosa hiç almiyim et fiyatları çok pahalı Big Grin
Ara
history
Pepee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tabiki..ben biraz genel yazdım heralde ama "sevmek" derken ben aşkı kastettim. normal sevgi çok gerekli zaten onsuz yaşanmaz, en başta ailen var ailen yoksa arkadaşın var mutlaka..
bu arada piranha fikri aklımdan geçti de onlar et yiyosa hiç almiyim et fiyatları çok pahalı Big Grin
Hı hı et yiyiyorlar,alma boşver..... Big Grin

Ara
Av.bey
Sinek yakala akvaryuma at Big Grin psikopat bir balık türü vardı cinsini unuttum tek yaşıyorlar eğer 2 erkek aynı akvaryumda olursa kan gövdeyi götürüyor Big Grin beta cinsiydi sanırım görüntüsü de güzel ondan besleyebilirsin Big Grin
Ara
history
Piranhaya alternetif diyorsun he.....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir kadın aşık oldugu erkekle evlenmez (mi?).. melekk 5 1,472 05-05-2012, Saat: 11:19 AM
Son Yorum: history
  Aşık Oldum Galiba Yardım Edin yayaya 19 2,121 06-08-2009, Saat: 07:26 PM
Son Yorum: seni seviyorum
  küçüğüme aşık oldum galiba :S :S sessiz_hayat 24 1,834 10-18-2008, Saat: 02:24 AM
Son Yorum: günahkeçisi
  asık olmaya hazır mısınız ?? eti puf delisi:) 2 652 07-22-2008, Saat: 03:59 PM
Son Yorum: sessiz_hayat

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 06:57 PM