:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
13 yaşındaki kız doğum yaptı!..
Av.bey
13 yaşındaki kız karın ağrısı şikayetiyle hastaneye gitti, doğum yaptı

İZMİR'in Menemen İlçesi'nde, karın ağrısı şikayeti üzerine ailesi tarafından hastaneye götürülen 13 yaşındaki H.Y.'nin hamile olduğu ortaya çıktı. H.Y. bir kız çocuğu dünyaya getirirken, kızla birlikte olan sevgilisi F.K. gözaltına alındı.

Menemen'de ailesiyle birlikte yaşayan H.Y., geçen yıl erkek arkadaşı F.K.'ya kaçtı. Erkek arkadaşıyla birlikte yaşayan H.Y.'nin yerini bulan ailesi kızı evine geri götürdü.

Zamanla kilo almaya başlayan H.Y., dün, ailesine karnının ağrıdığını söyledi.

Menemen'de hastaneye götürülen kızın hamile olduğu ortaya çıktı. Ailesi, kızlarının hamile olduğunu öğrenince şoke oldu.

İzmir'deki Ege Doğumevi ve Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edilen H.Y., sezaryenle bir kız çocuğu dünyaya getirdi.

Olayla ilgili soruşturma başlatan Çocuk Büro Amirliği ekiplerinin görüştüğü H.Y., bir süre önce F.K.'ya kaçtığını ve birlikteliklerinden hamile kaldığını söyledi.Bunun üzerine F.K. gözaltına alındı.Soruşturma sürüyor.
Bu nasıl bir olaydır ya. Baştan sona saçmalık dolu. Hadi kız küçük anlamadı ailesi nasıl anlamaz ya! Confused
Ara
Orhan-38
allah allaaaah..bu ne iştir böyle
Ara
ZencefiL
şişmemişmi karnı e kimdenmiş çocuk ayyyyy cok karışık allah basa vermesn böle olay
Ara
Av.bey
Çocuk kızın kaçtığı çocuktan işte Big Grin ailesi karnındanda mı anlamamış ya tam bir muamma Big Grin bu arada senin kafa harbiden iyi Big Grin bu kaç? \/ Big Grin
Ara
ZencefiL
2 Big GrinBig Grin yaa okumadım ben orayı direk sonuca gitmişim nihahahhah ölede acık sözlüyüm işte
Ara
Av.bey
Ayıp ya valla ayıp Big Grin o kadar emek harcıyorum insan bir okur kınıyorum seni Big GrinBig Grin
Ara
ZencefiL
okuyorumm aaaa o satırı atlamışım hemen yargıla beni avukat yaaa ayyyy Big Grin
Ara
Av.bey
Bırak ya çok ayıp çok! Big Grin
Ara
ZencefiL
ayıp benm göbek adım Big Grin (takıldım )
Ara
Av.bey
Takıldın mı? Big Grin yazmana gerek yoktu Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hakan Şükür, ilk mitingini yaptı MaSaL 0 390 04-23-2011, Saat: 03:35 PM
Son Yorum: MaSaL
  Parmağını kesti öğle yemeği yaptı history 1 463 04-18-2011, Saat: 12:04 AM
Son Yorum: YasSmin
  11 Yaşındaki Çocuk Halasını Vurdu Hasretiim 0 424 02-20-2011, Saat: 10:22 PM
Son Yorum: Hasretiim
  14 yaşında doğum yaptı Hasretiim 0 498 11-13-2010, Saat: 11:50 AM
Son Yorum: Hasretiim
  6 inşaat işçisi, 17 yaşındaki Alman kıza tecavüz etti ÐŽeşaren 0 774 11-05-2010, Saat: 01:07 AM
Son Yorum: ÐŽeşaren

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 11:18 PM